Ciciş Esra’ya Hapis Şoku

Kamuoyunda ‘Cicişler’ olarak bilinen Esra- Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy’un yaklaşık beş yıl önce ehliyetine el koyan polise tokat attığı, polis aracına çarptığı ve görevini yaptırmamak için kendini cipine kilitleyip direndiği davada karar çıktı.

Ciciş Esra’ya Hapis Şoku
Ciciş Esra’ya Hapis Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 2825 kez okundu.

Sosyal medyada ‘Cicişler’ olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy’un 5 yıl önce ehliyetine el koyan polise tokat attığı, polis otomobiline çarptığı ve görevi yaptırmamak için kendini cipine kilitleyerek direndiği gerekçesiyle yargılandığı davada karar açıklandı.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen son duruşmaya müşteki sanık Esra Ersoy ve polis memurları H.C. ve E.A. katılmazken tarafları avukatları temsil etti. Mahkeme heyeti dosyada araştırılacak başka bir olay kalmadığını belirterek davayı sonlandırdı.

 Sanık Esra Ersoy’un üzerine atılı nitelikli mala zarar verme suçunun işleniş şekli, kastın yoğunluğunu göz önüne alarak 15 ay 27 gün hapis cezasına karar verip hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Müşteki sanık polis memuru H.C.'nin, Esra Ersoy'u “Kasten yaralama” suçunu işlediği iddiasına yönelik olarak ise sanığın kastının bulunmaması gerekçesiyle beraat etti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Selfie Öldü'

 

Ciciş Kardeşler Esra Ersoy Ceyda Ersoy Mahkeme Polis Trafik Tokat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500