Cicişler Kurbanı Beceremedi

Kurban bayramı için aldıkları koyunlarını kesmeye kıyamadıkları ve doğaya saldıkları öğrenilen Cicişler, herkesi şoka uğrattı.

Cicişler Kurbanı Beceremedi
Cicişler Kurbanı Beceremedi Nilay Işık
Bu içerik 1581 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kurban bayramı için aldıkları ve 'Nazlı' ismi verdikleri koyunlarıyla çektikleri selfie'lerini sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Esra ve Ceyda Kardeşler, koyunu kesmeye kıyamadıklarını ve doğaya saldıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde satın aldıkları kurbanlık koyunu tatil için Çeşme'ye götürerek büyük yankı uyandıran Cicişler'in, koyunu kurban edemedikleri öğrenildi.

'Nazlı' adını verdikleri koyunlarıyla sıkı bir bağ kuran Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları bir paylaşım aracılığıyla Nazlı'yı doğaya bıraktıklarını belirtti.

'Umarız ömrü uzun olur ve eceliyle ölür' ifadeleriyle takipçilerini bir hayli şaşırtan Cicişler, bu konuyla bir defa daha magazin gündemine gelmiş oldular.

cicişler esra ersoy ceyda ersoy esra ceyda ersoy cicişler adları esra ersoy instagram ceyda ersoy instagram cicişler instagram esra ceyda ersoy instagram cicişler koyun cicişler kurban
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500