Cicişler Out Candanlar İn

Murat Boz ve Eser Yenenler’le yakalanan Nihal ve Bahar Candan kardeşleri, Esra - Ceyda Ersoy kardeşlere benzeten Cengiz Semercioğlu’na cicişlerden cevap gecikmedi.

Cicişler Out Candanlar İn
Cicişler Out Candanlar İn Meltem Yuksel
Bu içerik 3141 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Murat Boz ve Eser Yenenler’le geceyi birlikte geçiren Nihal ve Bahar Candan kardeşler hakkında ilginç bir benzetme geldi.

Cengiz Semercioğlu, bugünkü yazısında Ciciş kardeşlerle Candan kardeşler arasında kıyaslama yaptı. Semercioğlu; “Murat Boz’la Eser’in şu sabahlara kadar parti meselesi patlamasa inanın bu Candan Kardeşler’den haberim yoktu. Ne izlemişliğim var, ne görmüşlüğüm ekranda. Şimdi her yerimiz Candan Kardeşler oldu. İstedikleri de bu değil miydi, konuşulmak, haber olmak, sonunda başardılar işte. Gitti Cicişler, geldi Candanlar. Cicişler out, Candanlar in. Kafamızı dinleyelim, n‘olur bi gidin!” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler Instagram hesapları üzerinden kendilerini Candan kardeşlerle kıyaslama yapan Cengiz Semercioğlu’na resmen ateş püskürerek; “Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında bizimle candan kardeşleri kıyaslamış fakat candan kardeşler bugüne kadar yarışmacı olmaktan başka ne yapmış ki bizimle kıyaslanıyor veya bize benzetiliyor anlamıyoruz! Herkes 2 kız kardeş olabilir ama herkes Esra-Ceyda Ersoy sizin deyiminizle "Cicişler" olamaz. Biz kusursuz fiziklerimiz ve güzelliğimiz dışında bugüne kadar birçok kurumsal dünya markasının reklam yüzü olduk, sinema filmlerimiz, sunuculuğunu yaptığımız tv programlarımız oldu vs.. Ha o 2 kız kardeşi severiz orası ayrı ama henüz bir cicişler değiller, bunun için daha çok fırın ekmek yemeleri lazım. Kıyas yapılmasın please!” ifadelerini kullandı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Almanya’yı Ayağa Kaldıran Program

 

 

 

Nihal Candan Bahar Candan Eser Yenenler Murat Boz Esra Ersoy Ceyda Ersoy Ciciş Kardeşler Cengiz Semercioğlu Instagram Sosyal Medya İşte Benim Stilim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500