Cicişler'den Olay Yaratan Köpük Banyosu

Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla sık sık haber olmayı başaran Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler, jakuzide yaptıkları köpük banyosuyla magazin gündeminde olay yarattı.

Cicişler'den Olay Yaratan Köpük Banyosu
Cicişler'den Olay Yaratan Köpük Banyosu Nilay Işık
Bu içerik 1978 kez okundu.

Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla sık sık haber olmayı başaran ve dikkatleri üzerlerine toplayan Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler, jakuzide yaptıkları köpük banyosuyla bu defa da gündeme gelmeyi başardı.

Geçtiğimiz hafta sonunu Kuşadası'nda bulunan bir otelde geçiren Ersoy Kardeşler, tanıtımını yaptıkları mekanda önce havuz, ardından da jakuzi keyfi yaptı.

Instagram hesapları üzerinden yaptıkları mayo ve bikini tanıtımlarının yanı sıra yaptıkları mekan tanıtımlarıyla da büyük ilgi gören kardeşler, jakuzi paylaşımlarıyla sosyal medyayı sarsmayı başardı.

Jakuzide yaptıkları köpük banyosu keyfini sosyal medya üzerindeki takipçileriyle paylaşan Cicişler, adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

cicişler esra ersoy ceyda ersoy esra ceyda ersoy cicişler adları esra ersoy instagram ceyda ersoy instagram cicişler instagram cicişler jakuzi keyfi cicişler köpük banyosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500