Çiğdem Tunç’tan Erbil Ailesine Özür

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil’i ziyaret eden Çiğdem Tunç, eski partnerinin sağlık durumu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Şovmenin ablasından tepki gören Tunç, katıldığı canlı yayında Erbil ailesinden özür diledi.

Çiğdem Tunç’tan Erbil Ailesine Özür
Çiğdem Tunç’tan Erbil Ailesine Özür Meltem Yuksel
Bu içerik 723 kez okundu.

Mehmet Ali Erbil’in eski partneri Çiğdem Tunç geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil’i ziyaret etmiş ve çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Prof. Dr. Yeşim Erbil Söylemezsem Olmaz’a Çiğdem Tunç’un açıklamalarının yersiz olduğunu söyledi. Bunun üzerine Çiğdem Tunç canlı yayında Yeşim Erbil’den özür diledi.

İşte Çiğdem Tunç’un özür açıklaması;

“Yeşim hoca herhangi bir şekilde incindiyse ben özür diliyorum. Türkiye’nin yüzde 80’i Çiğdem Tunç’u aileden bilir. Beni aile dışında tutmayın. Ben bir dostumla paylaştım gördüklerimi. Dostum önce dostum sonra medya mensubu. Bunu haber yaptı. Ben bunu haber yapılması için basının önüne çıkıp konuşmuş değilim. Bir sıkıntı yok bunda. Benle birebir geçen 3-5 dakikalık bir telefon konuşmasından sonra ben de şaşırdım. Hocamın dediği gibi gırtlağı delindi gibi bir şekilde yazılmış. Haber yapacağını ön görerek konuşmadım ama yapmış. Haber çıkınca doğrusunu anlatmak için bir yayına çıktım dün. Demeç olarak vermedim. Samimiyetle neyim lazımsa benden alınsın. ”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Ağzı Olan Konuşuyor”

Yeşim Erbil Mehmet Ali Erbil Çiğdem Tunç Özür Hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500