Cinayetin Sebebi Aşk Olamaz Açıklaması

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp ardından intihar Filiz Aker'in en yakın arkadaşı Sevilay Öztürk çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cinayetin Sebebi Aşk Olamaz Açıklaması
Cinayetin Sebebi Aşk Olamaz Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 1216 kez okundu.

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülmesi herkeste şok etkisi yaratırken, Aker'in yakın arkadaşı kilit isim denilen Sevilay Öztürk, arkadaşının Vatan'ı öldürme sebebinin aşk meşk olamayacağını ifade etti.

Ünlü gazeteci Ayşe Arman, kilit isim denilen kadınla röportaj yaptı. Kilit isim Sevilay Öztürk, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in arasında kısa süreli bir ilişki olduğunu ve arkadaşının ‘yaşım geçiyor' deyip Vatan'dan çocuk istediğini ancak Vatan’ın, 'Aramızda yaş farkı var' diyerek Filiz'i reddettiğini, onun da buna çok içerlediğini kaydetti.

"Vatan'ı öldürmesinin nedeni para mı aşk mı?" sorusuna ise Öztürk Filiz'in neden böyle bir şey yaptığını bilemeyeceğini, 2 kere intihara kalkıştığını, Vatan'ı da öldürerek de gündeme oturduğunu ifade ederek, aşktan meşkten bunu yapmayacağını, mevzunun para olup olmadığını ise bilemeyeceğini dile getirdi.

Öztürk, kendisine borcu olduğunda, parasını isteyince, parasını verme bahanesiyle çağırıp kafasına sıkacağını söyleyerek tehdit edildiğini belirttiği röportajda, daha önce Aker'i intihar girişiminden kurtardıktan sonra odasında 300-400'e yakın sakinleştirici hap bulduğunu, ailesine gönderdiğini ve kendisine düşman olduğunu belirtti.

20 bin dolar borcu olduğunu ve parasını isteyince, bir ara hakaretler ettiğini, silahlı fotoğraflar yolladığını belirten Öztürk, Aker’in yeğenine,  'Parasını verme bahanesiyle onu çağırıp beynine sıkacağım!' dediğini de ekledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Arif ve 216' Çekimleri Bitti

 

Filiz Aker Cinayet Vatan Şaşmaz İntihar Aşk Para Tehdit Silah Açıklama Ayşe Arman Röportaj Sevilay Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500