Çıplaklar Kampı Gibi Doğum Günü

Dünyanın en ünlü isimlerinin fotoğraflarını çeken ve her paylaşımıyla olay yaratan Mert Alaş, ortağı Marcus Piggott'un doğum günü şerefine oldukça iddialı bir fotoğraf paylaştı.

Çıplaklar Kampı Gibi Doğum Günü
Çıplaklar Kampı Gibi Doğum Günü Nilay Işık
Bu içerik 8252 kez okundu.

Madonna, Kendall Jenner, Miley Cyrus ve Irina Shayk gibi dünyanın en ünlü isimlerinin fotoğraflarını çeken ve attığı her adımla adından söz ettirmeyi başaran Mert Alaş, ortağı Marcus Piggott'un doğum gününü kutlamak amacıyla oldukça iddialı bir fotoğraf paylaştı.

Birlikte kurdukları Mert&Marcus isimli marka sayesinde dünyaca tanınan fotoğrafçılar haline gelen ikiliden Alaş, ortağına büyük bir jest yaptı. Piggott ile uzun yıllardır devam eden arkadaşlığı şerefine Instagram hesabı üzerinden son derece cesur bir paylaşımda bulunan ünlü fotoğrafçı, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Arşivinin en iddialı parçalarından birini paylaşan Alaş, soldan sağa; Natasha Poly, Marcus Piggott, Irina Shayk, Małgosia Bela, kendisi, Mert Alaş, Saskia de Brauw'un yer aldığı fotoğrafla büyük olay yarattı. Dünya yıldızlarının doğum günlerinde arşivinden çıkardığı fotoğrafları paylaşa ünlü sanatçı, böylelikle bu geleneğini de bozmamış oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Trollükte Boynuz Kulağı Geçti
 
marcus piggott mert marcus mert alaş madonna mert alaş irina shayk mert alaş miley cyrus mert alaş kendall jenner mert alaş madonna mert alaş kim mert alaş instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500