Çirkin Polemik Yargıya Taşındı

Telifmetre araştırmasında Hande Yener’in ilk sırada çıkmasına inanmayan ve bunu araştıracağını söyleyen Seren Serengil’e şarkıcıdan dün gece skandal bir paylaşımla karşılık geldi. Yıllar önce üstsüz görüntülenen Serengil’in fotoğrafını sansürsüz paylaşan Yener, üzerine de “Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor” notunu ekledi ve ikili arasında sert ithamlar havada uçuştu ve ikili arasında kavga yargıya taşındı

Çirkin Polemik Yargıya Taşındı
Çirkin Polemik Yargıya Taşındı Meltem Yuksel
Bu içerik 1294 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Telifmetre araştırmasında Hande Yener’in ilk sırada çıkmasına inanmayan ve bunu araştıracağını söyleyen Seren Serengil’e şarkıcıdan dün gece skandal bir paylaşımla karşılık geldi.  Yıllar önce üstsüz görüntülenen Serengil’in fotoğrafını sansürsüz paylaşan Yener, üzerine de “Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor” notunu ekledi ve ikili arasında sert ithamlar havada uçuştu.

Bu paylaşım bir süre sonra sonra sayfadan kaldırılınca Yener, fotoğrafı kendisinin kaldırmadığını belirterek Instagram’ın müstehcen bulduğunu belirtti.

Hande Yener’in üstsüz fotoğraf paylaşımı sonrasında Seren Serengil, Yener'in altı gözüken mini etekli bir sahne fotoğrafını paylaşarak, “30 yaşında oğlu olan Hande Yener” mesajını ekledi.

Yener’in sosyal medyada büyük tepki gören bu paylaşımlarına sessiz kalmak yerine cevap vermeyi tercih eden Serengil hayli sert ithamlarla cevap verdi. İnstagram sayfasından bir video paylaşan Serengil, “Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil” dedi.

Yener ise Serengil’in eski bir röportajında yer alan ’15 yaşında uyuşturucu operasyonunda tutuklandık’ açıklamasıyla karşılık verdi. Tartışma ikili arasında gece boyunca devam etti.

Seren Serengil ile Hande Yener arasında yaşanan tartışma artık taşındı. Serengil, ünlü şarkıcıyı kişilik haklarına saldırı, hakaret, huzur ve sükunu bozma suçlarından savcılığa şikayet ederek, kendisine 30 metreden fazla yaklaşmama ve sosyal medyadan adını anmaması için de aile mahkemesine de başvurdu. Bununla da yetinmeyen Seren Serengil, Hande Yener'e 100 Bin TL’lik de tazminat davası açtı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Twitter'ımı Patlatmaya Çalışan G.telek”

 

 

Duymayan Kalmasın Hande Yener Seren Serengil Telifmetre Cengiz Semercioğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500