Cizreli Mehmet'in Anne Marie Hayali Gerçek Oldu

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie ile İstanbul'daki konserinde birlikte düet yapan Cizreli Mehmet Ali Şulan, Cizre'den İstanbul'a uzanan hikâyesini anlattı.

Cizreli Mehmet'in Anne Marie Hayali Gerçek Oldu
Cizreli Mehmet'in Anne Marie Hayali Gerçek Oldu Ecem Şenol
Bu içerik 1625 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kendisini 'Cizreli' olarak lanse eden ve bu lakapla tanınan Mehmet Ali Şulan'ın Anne Marie'nin 'Rockabye' şarkısına çektiği video Youtube'da 12 milyon izlenmişti.

Sosyal medyada da büyük beğeni toplayan videodan sonra adını geniş kitlelere duyuran ve Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşayan Şulan, bu kadar çok beğenileceğini bilmediğini belirterek, çok beğenilip sevilmesinden çok memnun olduğunu dile getirdi.

Anne Marie'nin Türkiye'ye geleceğini öğrendiğini söyleyen Şulan, onunla beraber sahneye çıkmak istediğini, ama en çok da insanlar istediğini belirttiği açıklamasında, bu konuda şu an kendisine gelen binlerce mesaj olduğunu da kaydetmişti.

26 yaşındaki Marie’nin Instagram'dan Şulan'a mesaj atarak, "Yarın İstanbul'da benimle birlikte 'Rockabye' şarkısını söylemek ister misin?" diye sorması üzerine, yola çıkan 'Cizreli Mehmet', "Evet uçaktayım rota İstanbul, bekle beni konser geliyorum" ifadelerini kullandı.

Dün akşam Babylon Soundgarden’da konser veren Anne Marie ile Cizreli Mehmet sahnede 'Rockabye' isimli şarkıyı birlikte söyleyerek düet yaptı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Burcu Kara'dan Oğluyla İlk Poz

 

Cizreli Mehmet Konser Anne Marie Düet Sosyal Medya Paylaşım Açıklama Hayal Rockbabye Şarkı Destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500