'Çocuğu Olan Kadınla Evlenmem'

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, verdiği röportajında aşk hayatı, çocuklarıyla ilişkisi ve evliliklerinin neden yürümediğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Çocuğu Olan Kadınla Evlenmem'
'Çocuğu Olan Kadınla Evlenmem' Meltem Yuksel
Bu içerik 1144 kez okundu.

Oya Çınar'a röportaj veren 61 yaşındaki şovmen Mehmet Ali Erbil; aşk hayatı, çocuklarıyla ilişkisi ve evliliklerinin neden yürümediğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güzel kadınlarla birlikte olduğunu söyleyen Erbil; “Arada bir iki tane olmuştur çok güzel olmayan. Gerçi artık o da olmuyor. Güzel olmayanlar zaten onlarla birlikte olmadığım için hakkımda homoseksüel dedikodusu çıkarıyorlar. Bu riski bile alıyorum yani düşün, hahaha! “ dedi.

Cinselliğin hayatında önemli olduğunu söyleyen şovmen, uzun zamandır hayatında aşk olmadığını belirtip; “Aşk kolay değil öyle. Başta güzel bir his oluyor. Ama sonra hemen, yemek yiyişinden, sigara içmesinden, rakı içmesinden nem kapıyorum. Zaten nefret ederim rakı içen kadından. Hiçbir eşim de içmezdi. Eşlerimle de hiç hadi akşam yemeğinde bir kadeh şarap içelim demezdik” dedi.

Yeniden evlenirseniz nasıl bir kadın olur? sorusuna cevap veren Erbil; “Büyük konuşmayayım ama çocuk sahibi olmasın. Benimkiler bana yeter. Bu yaşımdan sonra bir de çoluk çocukla uğraştırmasın beni. Benden olabilir ama o ayrı. Bugün evlensem yine çocuk yaparım. Ama aşk başka bir konu. O zaman işler değişiyor. Dediğin lafları yiyebilirsin de. Normalde hiç beğenmeyeceğim bir kadına da aşık olabilirsin. Belki kadın pavyondan çıkacak tövbe yarabbi. Bilemeyiz. Ama kendini beğenmiş, sonradan görme bir kadın olmasın. Güldürmeyi hep benden beklemesin, o da beni güldürsün” ifadelerini kullandı.

Kızı Yasmin’in arkadaşlarını kabullenmediğini hatta bazen hakaret bile ettiğini söyleyen Mehmet Ali Erbil, oğlu Ali Sadi’ye “Gel tanış oğlum” dediği zaman “Ne tanışacağım 100 taneden biri işte” şeklinde cevap aldığını söyledi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Diva’dan Videosunu Eleştirenlere Cevap

Mehmet Ali Erbil Aşk Evlilik Çocuk Şovmen Komedyen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500