Çocuğuna Zorla 'Amin' Dedirtti

Ünlu sunucu Ece Erken, Serkan Uçar ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlunun 'Amin' dediği videosuyla sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Çocuğuna Zorla 'Amin' Dedirtti
Çocuğuna Zorla 'Amin' Dedirtti Nilay Işık
Bu içerik 1923 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü sunucu Ece Erken, Serkan Uçar ile olan evliliğinden 2015 senesinde dünyaya gelen oğlu Eymen'in 'Amin' dediği videosuyla sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Ünlü sunucunun 'Please amin de' diyerek başladığı ve ardından 'Amin' diyerek elini yüzüne götüren Eymen'in videosu, Ece Erken'in takipçileri tarafından büyük bir takdirle karşılandı.

Takipçileri tarafından yapılan bütün yorumları tek tek okuduğunu belirten ünlü sunucu, oğlu Eymen'in doğumundan itibaren her anını takip eden ve kendisine dualarıyla destek olan takipçilerine çok teşekkür etti.

Oğlu Eymen'i takipçileriyle birlikte büyüttüğünü ifade eden Ece Erken, video paylaşımın ardından 'Yorumlarınızı okurken ben; temsili değil' notuyla paylaştığı gülümseyen fotoğrafıyla da büyük beğeni topladı.

ece erken ece erken eşi ece erken çocuğu ece erken oğlu ece erken instagram ece erken erdoğan ece erken recep tayyip erdoğan ece erken oğlu eymen ece erken oğlu amin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500