Çocuk Olayını Ülke Meselesi Yaptınız

Serdar Ortaç ve güzel eşi Chloe Loughnan verdikleri röportajda özel hayatlarına ilişkin samimi açıklamalarda bulundular.

Çocuk Olayını Ülke Meselesi Yaptınız
Çocuk Olayını Ülke Meselesi Yaptınız Meltem Yuksel
Bu içerik 1301 kez okundu.

dönem boşanacakları yönünde çıkan haberlere inat aşklarını doyasıya yaşayan Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan evlilikleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Evlenmeden önce hayatında aşk istediğini her fırsatta dile getiren sanatçı bir şeyi çok istediğin zaman geleceğini ve aşk olsun her şeyim gitsin kabulüm cümlesinden sonra eşiyle tanıştığını dile getirdi.  Chloe ise hayatında en doğru kararın Serdar ile evlenmek olduğunu ifade etti.

Evlendikten sonra kimin daha fazla fedakârlık yaptığı sorusu karşısında ünlü sanatçı hayranlarından hiçbir şey kaybetmediği fakat eşinin ailesini İrlanda’da bıraktığını onun daha fazla fedakarlıkta bulunduğunu söyledi. Türkiye’de yaşanan terör olaylarına rağmen burayı evi gibi gördüğünü ifade eden Loughnan bir an olsun ayrılmayı düşünmediğini de sözlerine ekledi. Annesinin İrlandalı halini bulduğunu ve ona çok benzediğini söyleyen Ortaç eşi sayesinde kumarı bıraktığını ifade etti.

Türkiye meselesi haline gelen çocuk konusunda Chloe hayatını yaşamak istediğini ve henüz bunun çok erken olduğunu belirtti. İsim konusuna gelince göbek adının Türk olacağını başında İrlanda ve soyadının da Ortaç olacağını söyledi. Kayınvalidesiyle çok iyi anlaştığını da belirten İrlandalı gelin ikinci annesi olarak gördüğünü ve her gün telefonda görüştüklerini anlattı.

Haklarında çıkan ayrılık haberlerinin neden yapıldığını anlamadığını söyleyen Chloe özel haytalarıyla ilgili paylaşım yapılmasından hoşlanmadığını ve bir dönem MS hastalığı yüzünden hastanede yatan ve oradan video çeken eşine çok kızdığını belirtti. Kayınvalidesinin İrlanda’da MS Hastalığı Enstitüsünün Başkanı olduğunu ve yeni çıkan tedavi yöntemlerini hemen kendisine söylediğini ifade eden Ortaç, sağlıklı yaşam ve hayata pozitif bakmanın hastalığını gerilettiğinden bahsetti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Harun Kolçak'tan Hükümet Yorumu

 

 

 

Serdar Ortaç Chloe Loughnan Aşk Çocuk İrlanda MS Hastalığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500