Çocuklar Babaya, Kardashian Gecelere

Kardashianların seksi üyesi Kourtney Kardashian, çocuklarını eski eşne emanet ederek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Çocuklar Babaya, Kardashian Gecelere
Çocuklar Babaya, Kardashian Gecelere Reyhan Yücel
Bu içerik 1847 kez okundu.

 

Ünlü televizyon yıldızı Kourtney Kardashian, henüz 3 ve 6 yaşlarında olan iki çocuğunu ayrıldığı babalarına bırakarak Las Vegas'ta sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Geçtiğimiz hafta Cannes'da birkaç kadınla birlikte bir villada havuz başında eğlenirken görüntülenen Scott Disick, eski eşi Kourtney Kardashian Las Vegas'ta eğlenirken çocuklarına bakma görevini üstlendi. Eğlenme sırası eski eşine gelince çocukları ile ilgilenmek durumunda kalan 32 yaşındaki başarılı televizyon yıldızı Scott Disick, oğlu Mason ve kızı Penelope ile birlikte Los Angeles şehrine bağlı Calabasas kasabasında vakit geçirdi. Çocukları ile birlikte akşam yemeği yiyen Disick, sonrasında sinemaya gitti.

SABAHA KADAR EĞLENDİLER

Vefakar baba Disick, çocukları ile sakin bir kasabada başbaşa vakit geçirirken, anne Kourtney Kardashian kız kardeşi Khloe Kardashian ile birlikte Las Vegas'ı en gözde mekanları olmaya aday 'Aria Resort & Casino'nun açılış galasına katıldılar. Sabahın erken saatlerine kadar yakın arkadaşları Melike Haqq ve Hatice Haqq ile birlikte eğlenen çılgın kız kardeşler, gece boyunca çektikleri bazı kısa videoları ve fotoğrafları son zamanların çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Snapchat hesaplarından paylaştılar.

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında boşanan Scott Disick ve Kourtney Kardashian çifti,  ayrılmalarına rağmen üç çocuklarının hatırına arkadaş kalma kararı almışlardı.

Son dakika magazin Kourtney Kardashian Kim Kardashian Scott Disick Cannes Los Angeles
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500