Çocukluk Aşkı Çıktı

Mustafa Sandal'ın 3 aydır aşk yaşadığı kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Melis Sütşurup'tan itiraf gibi bir paylaşım geldi. Sütşurup, Sandal'ın 1994 yılında çıkardığı 'Beni Ağlatma' şarkısını paylaşıp "5 yaşındayken ezberlemişsem demek" yazdı.

Çocukluk Aşkı Çıktı
Çocukluk Aşkı Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 904 kez okundu.

Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le 10 yıllık evliliğini noktalayıp, kendisinden 20 yaş küçük Melis Sütşurup'la aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, birlikteliklerini geçen ay sosyal medyada ilan etmiş ve ardından İstanbul gecelerinde boy göstermişti.

Şarkıcıyla üç aydır aşk yaşayan Sütşurup'tan yaptığı paylaşımında itirafta bulundu. Sevgilisinin şarkılarını aracında dinlerken sürekli paylaşım yapan sosyetik güzel, önceki akşam da Sandal'ın 'Beni Ağlatma' şarkısını paylaştı. Genç kadın yayınladığı videoya, "5 yaşındayken ezberlemişsem demek" notunu yazdı.

Şarkının çıktığı 1994'te Sütşurup küçük bir kız çocuğu iken Mustafa Sandal da 24 yaşında genç bir delikanlıydı. 25 yıl sonra hayranı olduğu ünlü popçuyla aşk yaşayan sosyetik güzelin bu paylaşımı "Mustafa Sandal, Melis Sütşurup'un çocukluk aşkıymış" dedirtti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan Sıcak Hastaneye Kaldırıldı

Mustafa Sandal Melis Sütşurup Mustafa Sandal Dinle Mustafa Sandal Sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500