Çok Pişmanmış!

Rafet El Roman’ın boşanmak üzere olduğu eşi Ceren Kaplakarslan’dan barışma mektubu aldığı iddia edildi.

Çok Pişmanmış!
Çok Pişmanmış! Meltem Yuksel
Bu içerik 1785 kez okundu.

2014 yılında hayatını birleştirdiği Ceren Kaplakarslan’dan boşanmak üzere olan Rafet El Roman eşinden barışma mektubu aldığı iddia edildi.

Ekim ayı içerisinde boşanma davası olan ünlü şarkıcının bu durum karşısında ne yapacağı merak konusu oldu. Yaklaşık yedi ay önce evlerini ayıran çiftten Kaplakarslan’ın aşk dolu mektubu akıllarda soru işareti bıraktı.

İşte İddia Edilen O Mektuptan Bazı Detaylar;

"Rafet’im… Bağışla beni… Rafet’im seninle 6 Ekim’de mahkemede olmak yerine, altı sene önce ilk buluştuğumuz yerde ve saatte orada olmayı istiyorum. Orada seni bekleyeceğim ve geleceğini umuyorum. Seni seviyorum"

Basında boşanma sebepleri olarak çocuk iddialarına da açıklık getiren Kaplakarslan bu durum için boşanmalarına gerek olmadığını ve bunu erteleyebileceğini yazdığı söylendi.

Hakkında çıkan aşk haberleri konusunda da itirafta bulunan Ceren; "Tek amacım seni kıskandırmaktı. Onurunu kırmak istedi. Fakat her şeyi elime yüzüme bulaştırdım beceremedim. Yapılan haberler aslında bana zarar verdi"

Eşi, Rafet El Roman’ı sevmekten vazgeçmediğini söyleyen Ceren Kaplakarslan, onunda kendisini sevdiğini ve bunu hissettiğini söyleyerek konuşma teklifinde bulunuyor. 

rafet el roman ceren kaplakarslan çocuk boşanma mektup
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500