Coşkun Geri Dönüyor

Show TV ekranlarının izlenme rekorları kıran ‘İçerde’ dizisinde Coşkun karakteriyle gönülleri fetheden Nebil Sayın, sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Coşkun Geri Dönüyor
Coşkun Geri Dönüyor Meltem Yuksel
Bu içerik 11312 kez okundu.

Geçtiğimiz ay 39. bölümüyle final yapan ‘İçerde’ dizisinin sevilen karakterini canlandıran Nebil Sayın’ın Avşar Film'in yeni projesinde rol almak için anlaştığı öğrenildi.

Belçim Bilgin, Halil Sezai, Ataberk Mutlu ve Cezmi Baskın'la beraber kamera karşısına geçmeye hazırlanan Sayın, yine kötü adam karakterinde olacak. Serkan Acar'ın yöneteceği filmde, Belçim Bilgin’in ise çocuklardan nefret eden bir kadın rolüne hayat vereceği açıklandı. Filmin konusunda ise, bir gün kimsesiz bir çocukla yolu kesişen genç bir kadının, o çocukla arasında hiç düşünmediği bir bağ kurması ve ardından da o kimsesiz çocuğun hayatını kurtarmak için büyük bir mücadeleye girmesi anlatılıyor.

İsmi henüz belirlenmeyen duygusal filmin çekimlerine yakın zamanda başlanacağı söylendi. Oğlu Rodin'in eğitimi için Londra'ya yerleşen Belçim Bilgin çekimler için yaz sonuna kadar İstanbul'da kalmayı planlıyor.

 

 

 

MAGAİZNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ergenlikten Çıkınca Kızların Gözdesi Olabildi

İçerde Nebil Sayın İçerde Coşkun Belçim Bilgin Halil Sezai Ataberk Mutlu Cezmi Baskın Sinema Yılmaz Erdoğan Londra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500