‘Çukur’ İzleyicisine Büyük Tüyo

Ünlü yazar Mehmet Doğan’ın, köşe yazsında Show TV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekoru kıran ‘Çukur’ dizisinin izleyicisini heyecanlandıran çok büyük tüyolar geldi.

‘Çukur’ İzleyicisine Büyük Tüyo
‘Çukur’ İzleyicisine Büyük Tüyo Meltem Yuksel
Bu içerik 5276 kez okundu.

Ünlü yazar Mehmet Doğan’ın, köşe yazsında Show TV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekoru kıran ‘Çukur’ dizisinin izleyicisini heyecanlandıran çok büyük tüyolar geldi.

Yamaç'ın Vartolu ile kardeş olduklarını öğreneceklerini söyleyen Doğan, "Önümüzdeki haftadan itibaren 6 bölümlük bir Vartolu ile yüzleşme serisi başlayacak" ifadelerini kullandı.

İşte Doğan'ın yazısındaki ilgili kısım;

"Bir dizinin başarısını reyting dışında ölçmenin bir yolu daha var, gündelik hayattaki yansımalarına bakmak. Son dönemde bunu başaran çok yapım çıkmıyordu karşımıza. Ta ki 'Çukur' başlayana kadar.

Önce dizide kullanılan Çukur dövmesini sokaklarda görmeye başladık. Sonra dizi için hazırlanan şarkılar dillere dolandı. Şimdi de "Çukur evimiz İdris babamız, Çukur evimiz Yamaç babamız” sloganı futbolseverlere ilham oldu bile.

Bir grup lise öğrencisi, Kayseri deplasmanına giden Galatasaray kafilesini, "Galatasaray evimiz Fatih Terim babamız" yazılı pankartla karşıladı hafta sonu. Ben buna "sosyal reyting" diyorum.

Konu 'Çukur'dan açılmışken bir de tüyo vereyim…

Önümüzdeki haftadan itibaren 6 bölümlük bir Vartolu ile yüzleşme serisi başlayacak. İlk olarak Yamaç, Vartolu'nun kimliğini, yani kardeş olduklarını öğrenecek.

Heyecan dozunun her hafta daha da katlanacağı seride her bölümde Koçova Ailesi'nden yeni biri gerçekle yüzleşecek. Bu yüzleşmelerle dizideki kritik bir düğüm çözülecek çözülmesine ama işler daha da sarpa saracak aslında.

Sonuçta Vartolu, İdris'in oğlu, Yamaç ve Selim'in kardeşi ama aynı zamanda Kahraman Koçovalı'nın da katili. Anlayacağınız, 'Çukur' yine hepimizi içine çekecek!"

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seren Serengil’e Hapis Şoku

Çukur Vartolu Yamaç Mehmet Doğan Dizi Show TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500