Daha Boşanmadan Evlilik Teklifi Aldı

2014 senesinden beri evli olduğu eşi Brad Pitt'e ani bir karar doğrultusunda boşanma davası açan Angelina Jolie'ye ilk evlenme teklifi geldi.

Daha Boşanmadan Evlilik Teklifi Aldı
Daha Boşanmadan Evlilik Teklifi Aldı Nilay Işık
Bu içerik 1707 kez okundu.

Şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşi Brad Pitt'e boşanma davası açan ve magazin gündeminde büyük yankı uyandıran Angelina Jolie'ye ilk evlenme teklifi Rusya'dan geldi.

Emekli Rus yazar Valeriy Zelenogorski'nin Facebook üzerinden Jolie'ye açık mektup yazarak evlilik teklifi etmesi sosyal mecralarda büyük ses getirdi.

67 yaşındaki yazar Zelenogorski, ünlü aktrise yazdığı mektubunda Brad Pitt'i boşvermesi tavsiyesinde bulundu ve Pitt'in, kendisini hak etmediğini söyledi.

Çocuklarıyla birlikte Kolomna'ya davet ettiği Jolie'ye Rusya vatandaşlığı vaadinde de bulunan yazar, birlikte krallar gibi yaşayabileceklerini iddia etti.

Yoksul bir insan olmadığını belirten Zelenogorski; dört dükkânı, yazlığı, bahçesi, tarlası, kayığı ve iki arabası olduğunu açıklayarak her şeyi hesapladığını ifade ettiği Angelina Jolie'ye bir de kürk vaadinde bulundu.

angelina jolie angelina jolie brad pitt brad pitt angelina jolie eşi angelina jolie kocası angelina jolie boşanıyor angelina jolie neden boşanıyor angelina jolie brad pitt boşanıyor angelina jolie evlenme teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500