"Dalga Geçenler Dönsün K.Ç.’na Gülsün"

Yeliz Yeşilmen dün eşi Ali Uğur Akbaş’a doğum günü sürprizi yaparak yatağına kahvaltı götürmüş ve o kareyi de sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Akbaş’ın atletli hali kısa süre içinde sosyal medyada alay konusu olmuştu. Deniz Akkaya’da “Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi? Kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?” şeklinde paylaşım yapınca Yeşilmen öfkesine hakim olamadı ve esprinin dozunu kaçıranlara oldukça sert bir şekilde cevap verdi.

Meltem Yuksel
Bu içerik 899 kez okundu.

Yeliz Yeşilmen dün eşi Ali Uğur Akbaş’a doğum günü sürprizi yapmış ve yatağına kahvaltı götürmüştü. Ali Uğur Akbaş'ın atletli fotoğrafı kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan olayı olmuştu. Fotoğrafın altına çok sayıda esprili yorum yapmıştı.

Yorum yapanlar kervanına dahil olan Deniz Akkaya, sosyal medya hesabının hikayem kısmında “Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi? Kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?” şeklinde yazınca Yeşilmen açtı ağzını yumdu gözünü.

Ailesiyle doğum günü pastasını kestikleri andan kısa bir video paylaşan şarkıcı; “Mutlu yıllar aşkım. Biz doğal Türk insanıyız atletli foto ile dalga geçenler dönsün k.ç. Gülsün. Kaldı ki yüzlerce destek mesajı aldım. Biz oynamıyor rol ve numara yapmıyoruz biz hayatı en doğal haliyle yaşayıp sevenlerimizle paylaşıyoruz. Bununla dalga geçmek Türk halkıyla dalga geçmektir. Çok şükür açıkta bir şeyimiz yok” notunu düştü.

Bununla da yetinmeyen Yeliz Yeşilmen Mustafa Kemal Atatürk’ün, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve İbrahim Tatlıses’in atletle çekilen fotoğraflarını paylaştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Havada Tarkan Sevgisi

 

Yeliz Yeşilmen Deniz Akkaya Doğum Günü Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500