Dalkılıç'ın Albümü, 'Cuppa'yı Sollayacak

Murat Dalkılıç'ın beşinci stüdyo albümü olan ve eşi Merve Boluğur ile düet yaptığı bir parçayı da içeren 'Epik' isimli albümü nihayet piyasaya sürüldü.

Dalkılıç'ın Albümü, 'Cuppa'yı Sollayacak
Dalkılıç'ın Albümü, 'Cuppa'yı Sollayacak Nilay Işık
Bu içerik 2388 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Murat Dalkılıç'ın beşinci stüdyo albümü olma özelliği taşıyan ve oyuncu eşi Merve Boluğur ile düet yaptığı bir parçayı da içerdiği için son derece özel bir öneme sahip olan 'Epik' isimli albümünün çıkış parçası, sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

İki senelik uzun bir aranın ardından müzik dünyasına geri dönen Dalkılıç, 12 şarkıdan oluşan yeni albümü 'Epik'i, Poll Production etiketi ile nihayet piyasaya sürdü. Müzikseverler ile yeni albümünü buluşturduğu için bir hayli heyecanlı olduğu öğrenilen şarkıcı, sosyal medya üzerinde büyük destek gördü.

Tek bir parça haricindeki 11 şarkının da Murat Dalkılıç'ın imzasını taşıdığı albüm; ünlü şarkıcının, eşi Merve Boluğur ile düet yaptığı 'Boya Gitsin' isimli şarkıyı içermesi nedeni ile de oldukça merak ediliyordu.

Boluğur'un geçtiğimiz Nisan ayında düet müjdesini verdiği 'Epik' albümü, Twitter üzerinde de oldukça kısa sürede 'Trend Topics' listesine girmeyi başardı ve en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı.

Ünlü çiftin birlikte seslendirdiği şarkının, bu yılın en iddialı parçalarından biri olmaya aday olduğu albümün çıkış parçası olarak ise sözü ve müziği Dalkılıç'a ait olan 'Ben Bilmem' şarkısı seçildi.

Bu albümün bugüne dek yaptığı işlerden farklı olarak 'bambaşka bir ruh' taşıdığını iddia eden Dalkılıç, 'Epik' ismini verdiği albümünün 2016 yazına damga vuracağı konusunda iddialı olduğunu ifade etmişti.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur; Nisan ayında verdiği bir röportajında eşinin, yeni albümü için uzun zamandır hazırlanmakta olduğunu ve bir farklılık ararken çareyi kendisi ile düet yapmakta bulduğunu açıklamıştı.

Eşi Merve Boluğur'un sesini oldukça beğendiği öğrenilen ünlü şarkıcı, düet teklifinin eşi tarafından büyük bir heyecan ile karşılanması üzerine soluğu aranjörünün yanında almış ve çalışmalara başlamıştı.

 

Yeni albümünü, Tarkan'ın 'Cuppa' isimli albümü ile neredeyse aynı gün piyasaya süren Dalkılıç'ın, aldığı tepkiler doğrultusunda; bir hayli olumsuz eleştiri alan 'Cuppa'yı sollayacağı öngörüldü.

murat dalkılıç murat dalkılıç epik murat dalkılıçyeni albüm murat dalkılıç 2016 murat dalkılıç eşi murat dalkılıç merve boluğur murat dalkılıç ben bilmem murat dalkılıç boya gitsin son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500