Damat Adayı Stüdyodan Kovuldu

Sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programına katılan damat adayının daha önce de başka bir programa konuk olduğunu öğrenen Zuhal Topal, adayı stüdyodan çıkardı.

Damat Adayı Stüdyodan Kovuldu
Damat Adayı Stüdyodan Kovuldu Nilay Işık
Bu içerik 2088 kez okundu.

Sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programına katılan damat adayının daha önce de başka bir izdivaç programına katıldığı bilgisini alan Zuhal Topal, adayı stüdyodan uzaklaştırdı.

Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan 'Zuhal Topal'la' isimli izdivaç programına katılan damat adayı Onur'un, daha önce de başka bir programa katılım gösterdiği öğrenildi. Canlı yayında bu istihbaratı aldığını belirten Topal, kanallar arasında centilmenlik anlaşması yaptıklarını ve bu anlaşma gereği birbirlerinin katılımcılarını ağırlayamadıklarını söyledi.

Onur'a, Ezgi'nin karar anını beklemeden stüdyoyu terk etmesini söyleyen ünlü sunucu, programa katılmayı düşünen gelin ve damat adaylarına da başvururken yalan ve yanlış beyanda bulunmamaları konusunda uyarıda bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Akalın'dan Yardım Çağrısı
 
zuhal topal zuhal topal izdivaç zuhal topal'la zuhal topal'la izdivaç zuhal topal damat adayını kovdu zuhal topal damadı kovdu izdivaç programları zuhal topal ezgi zuhal topal kocası zuhal topal seda sayan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500