Danla Bilic İsyan Etti

"Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" geçtiğimiz ay, çocuklara kötü örnek olduklarını gerekçe göstererek Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ve Enes Batur hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Bu duruma isyan eden Bilic, çektiği videoda "Her şeye örnek olmak zorundayım? “ifadelerini kullandı.

Danla Bilic İsyan Etti
Danla Bilic İsyan Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 684 kez okundu.

YouTube kanalı üzerinden sohbet ve makyaj videoları yayınlayan Danla Biliç, geçtiğimiz ay çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle mahkemeye verilmesinin ardından ilk videosunu bugün yayınladı.

Yeni stüdyosunda eski formatıyla video çekmeye kaldığı yerden devam eden Bilic ''Allah çarpsın psikolojimi bozdular. Dışarıda arkadaşımla konuşurken yanlış bir şey der miyim diye düşünüyorum. Psikolojim bozuldu! Evde kendi kendime konuşurken 'Allah'ım şuan yanlış bir şey dedim mi?' diye düşünür oldum. Eee ama yeter. Laf edemiyoruz. Hiçbir muhabbet yapamıyoruz. Bu ne yaa... Her şeyi düşünür oldum düşünmek zorunda değilim! Öğretmen miyim ben ya, neden her şey örnek olmak zorundayım?'' dedi.

Takipçilerinden destek beklediğini söyleyen Danla,” Hepinizi çok seviyorum. Eğer arkamda durursanız, bana destek ve sahip çıkarsanız, gerçekten artık rahat rahat konuşabildiğim videolar çekmek istiyorum. Lütfen bu kıza sahip çıkalım. Sahipsiz sandılar beni yemeğe kalktılar. Yedirmem... Sizde yedirmeyin. Lütfen bu zamana kadar herkese birlikte salladık. Birlikte sallamaya devam edelim'' dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Filmi İçin Çarşafa Girdi

Danla Bilic Kerimcan Durmaz Enes Batur Çocuk Video Youtube
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500