Dantel Krizi

Avlu dizisinin Azra'sı Ceren Moray, Vuslat dizisinin afişini dantele benzetince dizinin başrol oyuncusu Devrim Özkan'dan cevap gecikmedi.

Dantel Krizi
Dantel Krizi Meltem Yuksel
Bu içerik 1061 kez okundu.

Star'da yayınlanan Avlu dizisinin oyuncusu Ceren Moray, TRT 1'de yayınlanan ve yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek Vuslat dizisinin afişini dantele benzetince ortalık karıştı. Önce Vuslat'ın başrol oyuncusu Devrim Özkan, ardından Baran Bölükbaşı, son olarak da yönetmen Barış Yöş, esprili paylaşımlarla durumu ti'ye aldı.

Dizinin başrol oyuncusu Devrim Özkan, Moray'ın bu paylaşımına cevap olarak yine sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Özkan yaptığı paylaşıma “Dantelin nerede durduğu değil, nasıl emeklerle ortaya çıktığıdır önemli olan. Emek, takdir değil saygı bekler. Saygılar” notunu düştü.

Bunun üzerine yeni bir paylaşımda bulunan Monay; “Dantel kötü bir şey değildir. 100 küsür kişinin geceli gündüzlü emek verdiği işlerin karşılığını alması için güzel afişler, tanıtımlar iyi şeylerdir. Bir de şaka, espri, azıcık dışarı kafayı çıkarıp gülmeler filan bunlar en bi iyi şeylerdir. Yoksa efendim yanlış olmasın. Danteli seviyoruz, bizim canım dantelimiz” dedi.

Dizinin oyuncularından Baran Bölükbaşı ise Twitter hesabından, “Dantel sever misin çocuk kadın?” şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

Yaşanan afiş polemiğine son olarak bugün ‘Vuslat’ın yönetmeni Barış Yöş de katıldı. Yöş dizinin yayınlandığı ve üzerinde dantel olan bir paylaşımla hem bu akşam ekrana gelecek bölümü tanıttı, hem de Moray’ın benzetmesini ti’ye aldı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hızır Reis İlyas İçin Saldırıya Geçiyor

Ceren Moray Vuslat Azra Avlu Dantel Afiş Devrim Özkan Barış Yöş Baran Bölükbaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500