Darp Olayında Flaş Gelişme

Sunucu nişanlısı Zeynep Tandoğan'a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Hazım Körmükçü, Tandoğan için açtığı davayı geri çekerek herkesten özür diledi.

Darp Olayında Flaş Gelişme
Darp Olayında Flaş Gelişme Meltem Yuksel
Bu içerik 751 kez okundu.

Sunucu nişanlısı Zeynep Tandoğan'a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Hazım Körmükçü, Tandoğan için açtığı davayı geri çekerek herkesten özür diledi.

53 yaşındaki oyuncu evlilik hazırlığı yaptığı, nişanlısını feci şekilde darp ederek geçtiğimiz hafta sonu karakolluk olmuştu. Olayın sosyal medyada yayılmasından sonra eleştiri oklarının hedefine haline gelen ve rol aldığı dizinin kadrosundan çıkartılan Körmükçü, Zeynep Tandoğan'dan ve sevenlerinden özür diledi.

İşte oyuncunun o açıklaması;

“Canım, diğer yarım Zeynep Tandoğan'a istemeden yaşattığım bu tarifsiz acı için başta Zeynep’ten, bu kadar üzücü resimleri gören kadın, erkek, genç, yaşlı tüm Türk halkından özür diliyorum. Gözlerine bakmaya doyamadığım ellerini ellerimden ayıramadığım Zeynep'ime böylesi tarifsiz bir acı yaşatmış olmak benim için cezaların en büyüğü. Ona karşı açmış olduğum davayı geri çekiyorum. Çünkü haksızım hatalıyım. Gördüm ki, 53 yıllık hayatımda yaşadığım zorlu süreçler psikolojimi bozmuş. Hayat içinde hiçbirimiz masum değiliz. Büyük, küçük hepimizin hataları, aydınlık ve karanlık yüzleri var. Hatamı biliyor ve kendimi hiçbir zaman ayrıştırmadığım sizlerin arasına bana yakışır bir şekilde dönmek istiyorum. Ne kadar kızgın olduğunuzu bilsem de öfkenizi bana bir şans daha vermek adına unutup, destek olmanızı rica ediyorum. Güzel kalbi ile bana ve çevresine hep iyilik yapmış ve tertemiz bir sevgi vermiş Zeynep’ten, ailesinden, camiasından onu seven milyonlarca insandan özür diliyorum. Zeynep ve çocuklarımız için gerekli psikolojik desteği alıp, mutlu ailem ile birlikte yaşlanmak istiyorum. Çocuklarım ve Zeynep olmadan hayatında bir anlamı yok benim için.”

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Doğuma Son 10 Gün

Hazım Körmükçü Zeynep Tandoğan Dayak Darp Kadın Şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500