Dayak İddiasına Ateş Püskürdü

Seren Serengil, eşi Yaşar İpek'ten dayak yediği iddialarını yaptığı açıklama ile yalanladı.

Dayak İddiasına Ateş Püskürdü
Dayak İddiasına Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 799 kez okundu.

Geride bıraktığımız günlerde eşi Yaşar İpek için sürpriz doğum günü partisi düzenleyen ve sonrasında da birlikte yurt dışına tatile giden Seren Serengil ve Yaşar İpek hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Radyo Viva'da yayınlanan Ağır Masa programında Seren Serengil'in, Yaşar İpek'ten dayak yediği iddia edildi. Haberde yer alan iddialara göre olay şöyle gelişti: Ünlü sanatçı Seren Serengil, “Kocam beni dövüyor” diyerek 155'i aradı. Hemen eve iki polis ekibi yönlendirildi. Seren Serengil, kapıya gelen polislere, “Tartışma anında panik halinde aradım. Şikâyetçi değilim” deyince polisler evden ayrıldı.

Bundan on gün önce yaşandığı iddia edilen olayda Serengil gelen polislere kapıyı açtı ve “Kocamla bir konu üzerine tartışıyorduk. Beni darp edeceğini sandığım için panikle hemen polisi aradım. Kocam beni dövmedi. Kimseden şikâyetçi değilim” dediği belirtildi.

Bir darp izine rastlamayan polisler olay yerinden ayrıldı. Bu iddiadan eşiyle birlikte çıktığı tatil dönüşü haberdar olan Seren Serengil sosyal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarla hakkında çıkan haberi sert bir dille yalanladı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Emel Müftüoğlu’ndan Yeni Açıklama

Seren Serengil Yaşar İpek Dayak Şiddet Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500