Dedektif Tutup İhaneti Belgeletti

8 senelik evliliğinin sona ermesinin ardından yaşadığı zorluklara dair çarpıcı itiraflarda bulunan Yeşim Salkım, sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Dedektif Tutup İhaneti Belgeletti
Dedektif Tutup İhaneti Belgeletti Nilay Işık
Bu içerik 2195 kez okundu.

Hakan Eratik'le olan 8 yıllık evliliğini noktalamasının ardından yaşadığı zorluklara dair birbirinden ilginç açıklamalarda bulunan Yeşim Salkım, kısa süre içerisinde Twitter üzerinde en çok konuşulanlar arasına girdi.

'Renkli Sayfalar' isimli magazin programına konuk olarak katılan Salkım, iki senedir yalnız olduğunu belirterek geçmişte yaptıklarından dolayı duyduğu pişmanlıkları dile getirdi.

Çocuğuna süt alabilmek için elindeki yüzüğü satmak zorunda kaldığı dönemlerden geçtiğini itiraf eden ünlü şarkıcı, Ürdün Sarayı'nda evlenmiş ve Prens Charles'in düğün yemeğine katılmış bir insan olduğunu da sözlerine ekleyerek varlığı da yokluğu da gördüğünü ifade etti.

Bir kadının en büyük düşmanının yine bir kadın olduğunu belirten Salkım, Perihan Mağden'in bir kitabında kendisinden bahsettiğini ve 'Erkekler bu kara kuru kadında ne buluyorlar' ifadelerini kullandığını açıkladı.

Evliliğini bitiran şeyin ihanet olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, seneler önce bir dedektif tuttuğunu ve uğradığı ihaneti belgelettiğini itiraf etti.

yeşim salkım yeşim salkım kaç yaşında yeşim salkım hakan eratik hakan eratik yeşim salkım itiraf yeşim salkım eşi yeşim salkım eski eşi yeşim salkım ihanet yeşim salkım çocuğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500