Deliha Yeni Görüntüsüyle Şaşırttı

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gupse Özay’ın yaptığı ‘Deliha 2’ için 20 kilo alan oyuncu yeni görüntüsüyle ilk kez kameralar karşısına geçti. Özay’ın bir hayli zayıfladığı dikkatlerden kaçmadı.

Deliha Yeni Görüntüsüyle Şaşırttı
Deliha Yeni Görüntüsüyle Şaşırttı Meltem Yuksel
Bu içerik 1236 kez okundu.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gupse Özay’ın yaptığı ‘Deliha 2’nin oyuncuları geçtiğimiz gün Maslak Uniq Bkm Mutfak’ta gazeteciler ile bir araya geldi.

Filmin ilk fragmanın izlendiği basın toplantısında Özay mutfağa girip, oyuncu arkadaşlarına ve gazetecilere pilav ikram etti. Fragman gösterimi sonrası muhabirlerin karşısına geçen oyuncular film hakkında sorulan soruları cevapladı.

3 yıl aradan sonra ikinci yapılan film için açıklamada bulunan Gupse Özay,  filmlerinde sıcak ve samimi olmayı çok sevdiğini, aynı zamanda komik olmasına çok dikkat ettiğini söyledi.

Film çekimleri sırasında canlandırdığı karakter için yirmi kilo alan Özay, konu hakkında sorulan sorulara, "Bu filmde Deliha ilk filme göre daha şişman bir kadın, o yüzden oldukça kilo aldım, ancak 12 kilo vermeme rağmen ayva göbek ve koldaki sarkıklar hala duruyor. Kilo vermeye devam ediyorum 8 kilo daha vermem lazım, detoksla kilo vermeye çalışıyorum, yoğun iş temposu içinde kolay oluyor, gidiyorsun detoks merkezine, hop kiloları veriyorsun” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İlker Kaleli’den Sebepsiz Kaçış

 

Deliha Deliha 2 Gupse Özay Barış Arduç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500