Demet Akalın İzdivaç Sunacak

Ünlü popçu Demet Akalın, izdivaç programı sunması karşılığında alacağı para teklifiyle dudak uçuklattı.

Demet Akalın İzdivaç Sunacak
Demet Akalın İzdivaç Sunacak Nilay Işık
Bu içerik 1773 kez okundu.

Türkiye'nin en çok dinlenilen popçularından biri olan Demet Akalın, izdivaç programı sunması karşılığında alacağı para teklifiyle dudak uçuklattı.

'Renkli Sayfalar' isimli magazin programının canlı yayınına telefonla bağlanarak açıklama yapan Akalın, herkesi şaşırtan bir açıklamada bulundu. İzdivaç programında sunucu olma teklifi aldığı yönündeki iddiaların doğru olduğunu belirten ünlü şarkıcı, hâlâ düşünme aşamasında olduğunu ve teklifi çok cazip bulduğunu söyledi.

Seda Sayan ve Esra Erol gibi isimlerin bahsi geçen miktarları gerçekten kazandığını öğrendiğinde işi gücü bırakıp bu sektöre atılma kararı aldığını ifade eden Akalın, kendisine teklif edilen miktarla dudak uçuklattı.

Programın sunucularından biri olan Müge Dağıstanlı'nın, bu sektörde bir kişiye aylık 1 milyon lira teklif edildiğini belirterek kendisine teklif edilen ücretin daha yüksek olduğunu tahmin ettiklerini söylemesi üzerine net bir rakam vermeyen popçu, 'o ayarda' bir teklif aldığını belirtmekle yetindi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Kızını Beyazperdede Görme Şoku
 
Demet Akalın Demet Akalın Eşi Demet Akalın Kocası Demet Akalın Okan Kurt Demet Akalın Kızı Hira İzdivaç Demet Akalın İzdivaç Renkli Sayfalar Seda Sayan Esra Erol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500