Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor mu?

Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren şarkıcı Demet Akalın ile eşi Okan Kurt, ayrılık kararı aldı. Çiftin ayrılacağı magazin gündemine bomba gibi düştü. Akalın’ın sosyal medya hesabında soyadını değiştirip eşiyle birlikte olduğu bütün fotoğrafları silmesi dikkatlerden kaçmadı.

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor mu?
Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor mu? Meltem Yuksel
Bu içerik 709 kez okundu.

Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de nikah masasına oturmuş çiftin bu evlilikten Hira isminde bir de kızları dünyaya gelmişti.

Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı.

Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldüğü belirtildi.

Daha önce 'evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyen şarkıcı, son yaşanan gelişmenin ardından Okan Kurt'tan boşanma kararı aldı. Çiftin davası bugün Beykoz Adliyesi'nde görülecek.

Ayrılık kararı magazin gündemine bomba gibi düşerken Demet Akalın’ın sosyal medya hesaplarında yaptığı değişiklik dikkatlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı, ilk iş olarak Instagram hesabında eşi Okan Kurt ile çekildiği bütün fotoğrafları sildi. Bununla yetinmeyen Akalın ‘Demet Akalın Kurt’ olan Twitter adresini de ‘Demet Akalın’ olarak güncelledi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Kendimle İftihar Ediyorum”

Demet Akalın Okan Kurt Boşanma Haciz Beykoz Instagram Twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500