Demet Akalın’dan Popçulara Gönderme!

Demet Akalın katıldığı televizyon programında önce İrem Derici’ye sonra da Hande Yener ve Hadise gibi gece kulübü sahiplerine ağır göndermelerde bulundu.

Demet Akalın’dan Popçulara Gönderme!
Demet Akalın’dan Popçulara Gönderme! Dilay Aydın
Bu içerik 2285 kez okundu.

 

Açıklamaları ile gündemden düşmeyen şarkıcı Demet Akalın, yine bombayı patlattı. Erol Köse’nin hazırladığı program ‘Her Şeyi Konuşalım’a katılan Akalın, Türk pop müziğinin önemli isimlerini eleştirdi.

İrem Derici’nin kullandığı ‘sosis partisi’ gibi argo kelimelerine gönderme yapan Demet Akalın, bazı popçuların kendisi gibi dobra olmaya çalıştığını, ancak bunda başarılı olamayıp argolaştıklarını dile getirdi. Bu söyleminde direkt olarak Derici’nin adını kullanmasa da, akıllara gelen ilk isim bu oldu. Akalın ise bu konuda bir açıklamada bulunmadı.

İrem Derici’nin ardından Hande Yener ve Hadise’ye de taş attı. ‘’Başarısızlar beach club işletiyor, benimse tüm yazım çoktan doldu’’ sözleri ile son dönemde gece kulübü işine giren Hadise ve Hande Yener’i eleştiren ünlü şarkıcı, sözleri ile yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Program esnasında, bu açıklamaların yanı sıra ilginç gelişmeler yaşandı. Demet Akalın’ın doğum günü olması nedeniyle stüdyoya gelen eşi Okan Kurt, Akalın’dan habersiz bir şekilde kameraların karşısına çıkarak eşinin doğum gününü kutladı. Bunun yanında, 43 yaşına giren başarılı sanatçının hayranları da onu yalnız bırakmadı. TV EM binasına gelerek Akalın’ın doğum gününü kutlayan sevenleri, güzel şarkıcıyı şaşkınlık içinde bıraktı. Gösterişli bir pasta ile kutlanan doğum günü, başarılı sanatçıya unutamayacağı anlar yaşattı.

Demet Akalın Demet Akalın instagram Okan Kurt Demet Akalın Hira TV EM Erol Köse Her Şeyi Konuşalım Demet Akalın dinle son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500