Demet Akalın'dan Yardım Çağrısı

39 kişinin hayatını kaybettiği Reina katliamı ile ilgili köşe yazısı yazan Esin Övet'e popçu Demet Akalın'dan cevap gecikmedi.

Demet Akalın'dan Yardım Çağrısı
Demet Akalın'dan Yardım Çağrısı Nilay Işık
Bu içerik 1356 kez okundu.

Kaleme alığı köşe yazısında 39 kişinin hayatını kaybettiği Reina katliamına değinen gazeteci Esin Övet'e popçu Demet Akalın'dan cevap gecikmedi.

Pek çok ünlü ismin sosyal medya üzerinden Reina katliamına karşı durduğunu fakat sadece bununla yetindiklerini ve aktif direnişe geçmediklerini belirten Övet, Demet Akalın'ın adını da dahil ettiği ünlüler listesine sitem etti.

Bu ülkenin aydınlık yüzü olan sanatçıların gerçekleşen katliama karşı düzenlenen yürüyüşe katılmalarının gerektiğini hatırlatan ünlü gazeteci, sanatçıların kendisini hiç şaşırtmadıklarını ve sadece ceplerini doldurma derdinle olduklarını ifade etti.

Sosyal medya hesabı üzerinden Övet'in bu yazısının ekran görüntüsünü paylaşan Akalın, orada olmaları konusunda haklı olduğunu belirttiği Övet'e kimsenin şoku atlatamadığını söyledi. Birlik olmanın gerektiği zamanlarda büyüklerin kendilerini toplayıp bir araya getirmeleri talebinde bulunan ünlü popçu, bunun imkansız gibi göründüğünü dile getirdi. Hiçbir şey için geç olmadığını belirten Akalın,hayatın durmaması için mücadeleye var olduğunu ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

İşinden Olunca Kafayı Yedi
 
demet akalın esin övet demet akalın esin övet demet akalın instagram demet akalın kızı demet akalın reina reina reina katliamı reian saldırısı esin övet reina
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500