Demet Şener İçin Yolu Sonu Göründü

11 senelik eşi İbrahim Kutluay'dan ihanet gerekçesi ile boşanmak isteyen Demet Şener'in açtığı davanın duruşma tarihi belli oldu.

Demet Şener İçin Yolu Sonu Göründü
Demet Şener İçin Yolu Sonu Göründü Nilay Işık
Bu içerik 1331 kez okundu.

11 sene önce dünya evine girdiği eşi İbrahim Kutluay'dan ihanet gerekçesi ile boşanmak isteyen Demet Şener'in açtığı davanın duruşma tarihi netleşti.

İrem ve Ömer isimlerini verdikleri iki çocukları bulunan ve 11 senedir evli olan Şener ile Kutluay ikilisi için yolun sonu göründü. Kutluay'dan 10 milyon TL tazminat talep eden ve mal paylaşımı konusunda bir türlü uzlaşamayan Şener'in duruşma tarihi belli oldu.

27 Ocak 2017 tarihinde hakim karşısına çıkacakları öğrenilen ünlü çiftten Şener, 'Renkli Sayfalar' isimli magazin programına yaptığı açıklamada eşinin, ihanet iddialarını yalanladığını fakat elinde belgelerin olduğunu söylemişti. Alnının ak ve başının dik olduğunu ifade eden ünlü manken; dört senedir yaşadıklarını herkesin bildiğini, çok mücadele verdiğini fakat ne yaparsa yapsın olmadığı için boşanma kararı almak zorunda kaldığını açıklamıştı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hadise'nin Şeffaf Elbisesi Olay Yarattı
 
demet şener demet kutluay ibrahim kutluay ibrahim kutluay eşi ibrahim kutluay karısı demet kutluay boşandı mı ibrahim kutluay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500