Demet Şener'den Akalın'a Jet Cevap

Demet Akalın’ın Demet Şener’e yaptığı manidar teşekkür dün sosyal medya gündeminde bir hayli konuşulmuştu. Bu durum karşısında Şener, avukatı aracılığıyla Akalın’a cevap verdi.

Demet Şener'den Akalın'a Jet Cevap
Demet Şener'den Akalın'a Jet Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 791 kez okundu.

Demet Akalın’ın Demet Şener’e yaptığı manidar teşekkür dün sosyal medya gündeminde bir hayli konuşulmuştu.  Bu durum karşısında Şener, avukatı aracılığıyla Akalın’a cevap verdi.

Suzan Avcı'nın hastane kaldırıldığı haberini alıp onun yanına giden şarkıcı Demet Akalın, muhabirleri Demet Şener ile ilgili sorduğu sorulara : “Ben görmedim. Söylenecek ne olabilir ki? Ben ona sadece bir teşekkür borçluyum. Düşünsene, ben çoluklu çocuklu, dul, işsiz güçsüz kalabilirdim seneler sonra” şeklinde cevap vermişti.

Buna karşılık eski Türkiye güzeli avukatı Aslı Hatemi aracılığıyla ünlü şarkıcıya şu cevabı verdi; “Dün sabah Demet Akalın tarafından basına verilen röportaj müvekkilim Demet Şener hakkında direkt olarak kamuoyu önünde aşağılayıcı küçük düşürücü ve gerçekdışı birçok beyan ve gönderme içermektedir. Öncelikle müvekkilim ne dul nede işsizdir. Kaldı ki bu bir kusur ya da küçük görme vesilesi de asla değildir. Ayrıca dulun sözlük anlamı da herkesin de malumudur. Müvekkilim dul olsa idi dahi hiç hoş olmayan yakışık almayan bir beyandır. Türk toplumunda dul kalmış, çoluklu çocuklu ve işsiz birçok kadın bulunmaktadır. Bu beyanlar toplumun genelini aşağılamakta ve rencide etmektedir. Yıllardır süregelen ve gerçeği asla yansıtmayan bu polemik ve yaratılmaya çalışılan algı operasyonu ile ilgili hukuki yollara başvuracağımızı üzülerek belirtmek zorundayız. Müvekkilimin onurlu bir kadın ve anne olduğu unutulmamalıdır. Demet Şener ne yuva yıkmıştır, ne de herhangi birini başkasının elinden almıştır. Bu hâksiz ve mesnetsiz suçlamalar karşında müvekkilim her zaman susan taraf olmuştur. Ama artık bu durum son derece hassas bir dönemden geçen müvekkilim için tahammül edilemez bir hal almıştır. Son olarak hatırlatmak isteriz ki kimin ne zaman dul, issiz ve çoluklu çocuklu kalacağı da sadece yüce Allah in takdir edeceği bir durumdur. Saygılarımızla Demet Şener vekili Av. Aslı Hatemi."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hızır Reis ve Pudra Hakkı Karşı Karşıya

 

 

Demet Şener Demet Akalın İbrahim Kutluay Aslı Hatemi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500