Demet'in Üzerine Kuma Geliyor

İkinci çocuğu düşünüp düşünmedikleri konusuna inanılmaz bir cevap veren Demet Akalın, herkesi şaşkına çevirdi.

Demet'in Üzerine Kuma Geliyor
Demet'in Üzerine Kuma Geliyor Nilay Işık
Bu içerik 1969 kez okundu.

Magazin habercileri tarafından kendisine yöneltilen ve ikinci çocuğu düşünüp düşünmedikleri sorusuna akıl almaz bir cevap veren popçu Demet Akalın, ağızları açık bıraktı.

Geçtiğimiz gün eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte Akmerkez'de objektiflere yakalanan Akalın, muhabirlerle oldukça ilginç bir diyaloğa girdi.

Ailece keyifli bir gün geçirdiklerini ve pet shop'ta hayvanlarla oynadıklarını belirten ünlü şarkıcı, ikinci çocuğu isteyip istemediğini sorusuna karşılık ikinci çocuğu düşünmediğini ve eşinin ikinci bir çocuk istemesi durumunda ikinci bir hanım alarak çocuğu ondan yapmasını söyledi.

Eşinin, kendi üzerine evlenebileceğini ifade eden Akalın, sonrasında şaka yaptığını belirterek ikinci bir evlilik için kendisinden boşanması gerektiğini dile getirdi. Akalın'ın bu sözleri üzerine sessiz kalamayan Okan Kurt ise tek eşlilikten yana olduğunu belirterek 'Allah nasip ederse çocuk istiyorum. 5-6 kişilik aile olmak güzel' yanıtını verdi.

demet akalın demet akalın eşi demet akalın kocası demet akalın kuma okan kurt demet akalın okan kurt demet akalın kızı Hira demet akalın makyajsız demet akalın küfür demet akalın instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500