Demet'ten Eleştirile Ağır Cevap

Kuzenin doğuştan kör ve kanser olan oğluna yardım etmediği gerekçesiyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen Demet Akalın, bir takipçisinin yorumu karşısında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Demet'ten Eleştirile Ağır Cevap
Demet'ten Eleştirile Ağır Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 1465 kez okundu.

Demet Akalın kuzeninin hasta çocuğuna yardım etmediği gerekçesiyle kendisine yapılan sert eleştirilere sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Bir takipçisinin, "Kalbi çok güzel Demet'in. Ey insanlık neredesin? Gözlüklerinizi çıkarıp bakın gerçekleri görürsünüz tabii. O kör olan yavru hiç göremeyecek. Utancım insanlığa... Güle gül giy çizmeni Demet" şeklinde yazan yorumuna çok sert cevap verdi.

"Anneannem b.klarını duvara sürerken, ben insanlara 'gelin helallik alın' derken bizi dinleyen hiç olmadı! İnsanlık herkese mahsus bir şeydir. Anneannem inleye inleye gitti. Allah yukarıda! Tehdit, şantaj ve diğer yanda inleyerek giden anneannem...

O yüzden olayın iç yüzünü bilmeden sayfamda bana hakaret edip durmayın. Herkesin kıymetlisi kendine. 20 senedir bir kere arayan olmamış beni! Varsın ben gözlüklü olayım... Hiçbir şey sebepsiz değildir. Hanımefendiye yardım eden etmiş işte daha benimle işleri olmasın!"

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seda Sayan Sevgilisiyle İlk Kez Görüntülendi

 

Demet Akalın Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500