Demokrasinin D'si Bile Kalmadı

Gündeme dair meseleler hakkındaki görüşlerini açıkça beyan ettiği için övgülere boğulan Berna Laçin, bu defa da İrfan Değirmenci'nin işinden olmasıyla ilgili yorum yaptı.

Demokrasinin D'si Bile Kalmadı
Demokrasinin D'si Bile Kalmadı Nilay Işık
Bu içerik 2758 kez okundu.

Gündeme dair siyasi meseleler hakkında sahip olduğu fikirlerini açıkça beyan etmekten çekinmeyen Berna Laçin, bu defa da sunucu İrfan Değirmenci'nin işinden olmasıyla ilgili yorum yaptı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunarak başkanlık sisteminin oylamaya sunulacağı referandumda 'hayır' oyu kullanacağını açıkladığı için işten çıkarılan Değimenci'ye bir destek de Laçin'den geldi.

'Arka Sokaklar' dizisinin başarılı oyuncusu olan Şevket Çoruh'un Değirmenci ile birlikte çalıştığı Kanal D'ye 'Beni de kovun' diyerek tepki gösterdiği olaya Berna Laçin, çok daha sert bir şekilde tepki gösterdi. 'Demokrasinin 'D'si kalmıştı, o da Değirmenci'nin atılmasıyla gitti!' ifadelerini kullanan ünlü oyuncu, Türkiye'ye ve memleketi içinde bulunduğu bu vahim halden kurtaramayan millete 'Yazıklar olsun' diyerek sitem etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

En Büyük Tutkusu Meğer Buymuş
 
Berna Laçin Berna Laçin Twitter Berna Laçin İrfan Değirmenci İrfan Değirmenci Berna Laçin Instagram İrfan Değirmenci Hayır İrfan Değirmenci Neden Kovuldu İrfan Değirmenci Eşi İrfan Değirmenci Twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500