Deniz Akkaya’dan Ebru Gündeş İsyanı

Dün akşam saatlerinde VIP hizmeti kullanarak ABD’de olan eşi Reza Zarrab’ı görmeye giden Ebru Gündeş’e sosyal medyada büyük tepki geldi. Şarkıcıya tepki gösteren isimler arasında olan Deniz Akkaya ise "Kocası ülkeyi satan kadına VIP hizmet verin" diye sitem etti.

Deniz Akkaya’dan Ebru Gündeş İsyanı
Deniz Akkaya’dan Ebru Gündeş İsyanı Meltem Yuksel
Bu içerik 669 kez okundu.

Yanında kızı ve menajeriyle birlikte dün akşam saatlerinde Amerika’ya kocası Reza Zarrab’ın yanına uçan Ebru Gündeş’in görüntüsü magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kocasının kısa bir süre önce ünlü bir lokantada kendisinin yakın arkadaşı bir kadınla birlikte görüntülenmesinin ardından gerçekleşen bu yolculuk kafaları karıştırırken, okulların açıldığı gün kızı kucağında yurt dışına giden Gündeş’in videosu dikkat çekti.

Görüntülerde sadece özel kişilerin kullanımına açık olan VIP kısmını kullanırken görülen Ebru Gündeş’in rahat tavırları dikkat çekti. Gündeş'in havalimanında sadece özel kişilerin kullanımına açık olan VIP kısmını kullanması tepkilere neden oldu. Bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından eski manken Deniz Akkaya da sitem etti.

Gündeş'in kocasının ülkesini satan biri olduğunu söyleyen Akkaya; "İnsanların devlete, kurumlara inancı böylesine kirlenmiş isimlerin halen fütursuzca devlet imkanlarını kullanması nedeniyle yitip gitmekte! Yahu bu kadının kocası ülkeyi satmış! Nobu'larda gezmekte! Pişkinlik! Siz de kadına VIP hizmet verin!" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Derya Tuna Sessizliğini Bozdu

 

Reza Zarrab Ebru Gündeş VIP Deniz Akkaya Instagram Sosyal Medya ABD New York
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500