Deniz Akkaya’nın Lerzan Mutlu Hakkında Manidar Paylaşımı

Deniz Akkaya sosyal medya hesabı üzerinden Lerzan Mutlu hakkında, "Koltuk altından kaydı gitti şimdi ne yapacaksın" şeklinde paylaşımda bulundu.

Deniz Akkaya’nın Lerzan Mutlu Hakkında Manidar Paylaşımı
Deniz Akkaya’nın Lerzan Mutlu Hakkında Manidar Paylaşımı Meltem Yuksel
Bu içerik 2999 kez okundu.

 

Oya Aydoğan’ın vefatından sonra yaptığı açıklamalar ile sürekli gündemde kalmayı başaran Mutlu son olarak Akkaya’yı savcılığa verdiğini açıklamıştı. Güzel manken geçtiğimiz gün Mutlu hakkında oldukça ilginç bir paylaşımda bulundu. "Hayatın en değişmez formülünü bir yere not alın lütfen Eden bulur" şeklinde yazan manidar paylaşımına;

"Bugünü hayatına not edecek biri var. Oturduğu koltuğun verdiği rehavetle hak yiyen, ekranlardan tükürük saçan, küfür eden, bağıran, çağıran, bolca mahkemesi olan…

Koltuk altından kaydı gitti, şimdi ne yapacaksın? Geçmiş olsun sana"  şeklinde not düştü.

Deniz Akkaya’nın bu şekilde yazmasına sebep olan durum ise Mutlu ve Esin Övet arasında arasında yaşanan koltuk savaşı. Övet, Beyaz TV’den yaklaşık 3 yıl önce Soma faciasındaki yazılarını Bodrum'dan yazdığı anlaşılınca kanalın patronu Osman Gökçek tarafından kovulmuştu. Bu olaylardan sonra birçok kanalla görüşen hatta yazı yazdığı grubun televizyonu olan Show TV ile de görüşen Övet hiçbir şekilde iş bulamamıştı.

Lerzan Mutlu olayının patlamak vermesi sonucu bunu bir fırsat olarak değerlendiren Övet'in, Beyaz TV ile yeniden görüşerek bir anlaşamaya vardığı iddia edildi. 'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında çok yer almak istediğini belirten ve bıktıran iş isteklerine sonunda evet denildiği söylendi. Hemen planlar yapmaya başlan köşe yazarının programda Lerzan’ı gönderin, Sinan Özdencik kalsın, yapımcı Sinan Özbilge’de gitsin diyerek programı ele alamaya başladığı konuşuldu.

Bunun üzerine Övet’e, "Tamam sen moderatör ol, Lerzan’ı moderatörlükten alalım ve Oya Aydoğan’ın yerine oturtalım. Bu durumu kaldıramaz zaten kendisi çekip gitmek isteyecektir" denildi. Fakat Gökçek’in oldukça ağır bir dille kanaldan kovduğu köşe yazarını nasıl işe aldığı merak konusu oldu. 

deniz akkaya deniz akkaya boy deniz akkaya estetiksiz hali lerzan mutlu esin övet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500