Deniz Akkaya’yı Çıldırtan Yorum

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden olan kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medyada paylaştı. Gelen bir yoruma sinirlenen eski manken o takipçiye ateş püskürdü.

Deniz Akkaya’yı Çıldırtan Yorum
Deniz Akkaya’yı Çıldırtan Yorum Meltem Yuksel
Bu içerik 1253 kez okundu.

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından, "Kim daha yaramaz acaba?" notuyla paylaştı.

Akkaya'nın bu paylaşımın altına bir takipçisi, "Yarıçıplak poz vermenizi geçtim bu sizin mesleğiniz ama o yavrucağa yazık. Zorlama pozlar sebebiyle yemek masasını bu şekilde kullanmanız ise daha da bir ilginç. Bu çocuğun sahiplenilmesi gerekiyor. Babası nerede bunun!" diye yazdı. Bu yorum Akkaya'yı çileden çıkardı.

Oldukça sinirlenen Deniz Akkaya takipçisine; "KÖPEK SEN KİMSİN!" Eskim manken Akkaya, "Böyle bir dangalağı, dangalak yorumu ancak savcılıkta önüme çıktığında altına kaçırıp bacaklar tir tir titrerken aklı başına geldiğinde bir kez daha söylemesini tercih ederim. Köpek sen kimsin! Kendine gel! Bağnaz ruh hastaları. Senin önüne kemik bile atmam ben hadsiz, yaptığın yoruma bak" yanıtını verdi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sportif Sevgililer

 

 

 

Deniz Akkaya Deniz Akkaya Kızı Deniz Akkaya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500