Deniz Çakır’ın Yasak Aşk İddiası Şok Etti

Bodrum Gümüşlük'te bir kavgaya karıştığı iddia edilen Deniz Çakır, karakola gidip ifade vermiş, taraflar birbirinden davacı olduğu olayın perde arkasından yasak aşk çıktı. Çakır’ın evli spiker Cüneyt Özdemir’le aşk yaşadığı iddia edildi.

Deniz Çakır’ın Yasak Aşk İddiası Şok Etti
Deniz Çakır’ın Yasak Aşk İddiası Şok Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 4423 kez okundu.

Bodrum'da bir eğlence mekanına sevgilisi Güvenç Dağüstün'le giden oyuncu Deniz Çakır'ın, aynı mekânda bulunan Yüksel Volkan'la tartıştığı ileri sürülmüş ve kavgaya dönüşen tartışmanın karakolda bittiği iddia edilmişti. Olayın ardından İstanbul Aile Mahkemesi'ne avukatı aracılığıyla başvuran Deniz Çakır, geçmişte arkadaş olduğu Yüksel Volkan adlı kişinin kendisini tehdit ettiğini ve can güvenliğinin olmadığını savunarak koruma kararı talep etti.

Oyuncunun koruma kararı aldırmasının ardından taraflar birbirlerinden davacı olurken, basına yansıyanlar olayın basit bir tartışma olmadığı ortaya çıktı. Kavganın yaşandığı gece taraflardan Yüksel Volkan’ın karakolda verdiği ifadesi Uçankuş sitesinde yayınlandı. O ifade de Çakır’ın evli ve çocuklu Cüneyt Özdemir ile aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Türker İnanoğlu'nun kızı Zeynep Özdemir'le evli olan gazetecinin ünlü oyuncuyla ilişkisi olduğu iddiaları polis kayıtlarına yansıdıktan sonra birlikte yaptıkları bir selfie ve New York'ta bir mekandaki fotoğrafları ortaya çıktı. İki yıldır devam ettiği öne sürülen ilişkinin Çakır'ın kavga ettiği Yüksel sebebiyle geçtiğimiz günlerde bittiği iddia edildi. Deneyimli gazeteci de Twitter hesabından tehdit edildiğini ileri sürdü.

Diğer taraftan ifadenin Uçankuş’ta yer almasından sonra site Deniz Çakır ile Cüneyt Özdemir’in birlikte çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Bütün bu olaylardan sonra Deniz Çakır, Cüneyt Özdemir ile ilişki yaşadığı iddialarına avukatı aracılığıyla sosyal medya hesabında açıklamada bulunup iddiaları yalanladı.


 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hakkı Bulut’un Sağlık Durumu Nasıl?

Deniz Çakır Bodrum Cüneyt Özdemir Güvenç Dağüstün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500