Deniz Seki Kardashianlığa Soyunuyor

Köşe yazarı Cengiz Semercioğlu, şarkıcı Deniz Seki'nin cezaevinden çıkar çıkmaz Kim Kardashian'ın yaptığı gibi günlük bir reality show programı aracılığıyla ekranlara döneceğini açıkladı.

Deniz Seki Kardashianlığa Soyunuyor
Deniz Seki Kardashianlığa Soyunuyor Nilay Işık
Bu içerik 1855 kez okundu.

Köşe yazarı Cengiz Semercioğlu, bir süredir hapiste olan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin cezaevinden çıkar çıkmaz 'Keeping up with the Kardashians' gibi günlük bir reality show programı aracılığıyla ekranlara döneceğini duyurdu.

2017 senesinin haziran ayında cezaevinden çıkması beklenen Seki'nin, dışarıya adımını atar atmaz 20 konserlik bir maratonla rutinine geri döneceğini ve bu konserler için toplamda 1.6 milyon lira alacağını ifade eden Semercioğlu, bir de televizyon programı yapacağını iddia etti.

Ünlü şarkıcının cezaevinde boş durmadığını ve konserlerin yanı sıra bir de televizyon programı için anlaşmaya vardığını söyleyen köşe yazarı, cezaevinden çıkan Deniz Seki'nin başından geçen her şeyin ilk adan itibaren kayıt altına alınacağını ifade etti.

Kardashianların programı gibi bu programın da ekranlarda seyirciyle buluşacağını açıklayan Semercioğlu, programın yapımcılığını ise Med Yapım'ın üstleneceğini ilan etti.

Sözleşme henüz imzalanmadığı için kanal adının açıklanmadığını belirten Cengiz Semercioğlu, 2017'nin haziran ayından itibaren hem müzikte hem de televizyonda Deniz Seki rüzgarı eseceğini açıkladı.

deniz seki deniz seki tutuklandı deniz seki hapis deniz seki ne zaman çıkacak deniz seki neden hapiste deniz seki bakırköy cezaevi deniz seki uyuşturu deniz seki kardashian deniz seki reality show
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500