Deniz Seki ve Faruk Salman Bayramda Barıştı

Kısa bir süre önce ayrılan Deniz Seki ve Faruk Salman’ın barıştığı öğrenildi. Salman, dün akşam sevgilisinin verdiği konseri izleyenler arasında görüntülendi.

Deniz Seki ve Faruk Salman Bayramda Barıştı
Deniz Seki ve Faruk Salman Bayramda Barıştı Ecem Şenol
Bu içerik 1070 kez okundu.

Seki cezaevindeyken bile beraberliğini devam ettirdiği Salman ile özgürlüğüne kavuşunca ayrılmıştı. İkilinin ayrılıp barışması, akıllara reklam mı yapıldığına dair soruları getirdi.

Deniz Seki, önceki akşam Kıbrıs Savoy Ottoman Otel’de sahne aldı. Program öncesi basın mensuplarına konuşan Seki, kısa bir süre önce ayrıldığı Faruk Salman ile barıştığını açıkladı.

Bayramları çok özlediğini belirten Seki, bayramda küslerin barıştığını ifade ettikten sonra çiftin de birbirlerine çok emek verdiklerini ve çok mutlu olduklarını aktardı.

Faruk’un konsere izlemeye gelenler arasında olmasının da kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Seki, çok yakında yeni albümün çıkacağının müjdesini verdi. Seki, İskender Paydaş ile çalıştığını ve keyifli şeyler çıktığını açıkladı.

Deniz Seki sahneye çıktıktan sonra nişanlısı tarafından sahneye gül buketi yollandı. Oya Başar, Emel Müftüoğlu, Gülenay Kalkan gibi ünlü isimlerin izlediği Deniz Seki konseri yoğun ilgi görürken, ikilinin ayrılıp barışması magazin kulislerinde reklam çalışması olarak değerlendirildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Serenay'dan Ozan'a 'Özledim' Mesajı

 

Deniz Seki Faruk Salman Nişanlı Konser Kıbrıs Bayram Barışma Cezaevi Reklam İddia
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500