Deniz Seki'ye Hapishane Sonrası İcra Şoku

3,5 yıl cezaevinde kaldıktan sonra, 5 Haziran akşamı tahliye olacak olan Deniz Seki'nin 4 ayrı icra davası olduğu öğrenildi.

Deniz Seki'ye Hapishane Sonrası İcra Şoku
Deniz Seki'ye Hapishane Sonrası İcra Şoku Ecem Şenol
Bu içerik 2159 kez okundu.

5 Haziran akşamı ikinci kez girdiği hapishaneden tahliye olacak olan Deniz Seki’nin çıkınca maddi anlamda pek de hoş bir tablo ile karşılaşmayacağı öğrenildi.

Kesinleşen cezasının toplam 3,5 yılını hapiste geçiren, kalan 1 yılında ise denetimli serbestlikten yararlanan sanatçı, büyük bir heyecan yaşayan Seki’nin, hapishane çıkışında kaçmak yerine, basın toplantısı düzenleyeceği duyuldu.

Peş peşe icralarla karşı karşıya kaldığı öğrenilen sanatçının, sadece 2007 model kapalı kasa 34 BAL .. plakalı aracının üzerinde bile 4 ayrı haciz birden olduğu ve bunlardan 1.’sinin Emniyet Genel Müdürlüğü’nün Beşiktaş Vergi Dairesi adına koyduğu haciz olduğu öğrenildi.

İkinci olarak Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Dairesi’nin haczi ve 3. haczin 35. İcra Dairesinin ve 4. haczin de eski oturduğu lüks sitedeki lüks evin 7 bin 500 TL’lik aidat borcunu ödemediği için 22. İcra Dairesi’nin koyduğu haciz olduğu aktarıldı.

Öte yandan cezaevi çıkışı mali açıdan tatsız bir tablonun karşılayacağı sanatçının şimdiden 2,4 milyonluk 20 konserlik anlaşma yaptığı, hapisten çıkar çıkmaz da borçlarını kapatacağı belirtildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seksi Yıldızın Son Hali Şaşırttı

Deniz Seki Hapishane Cezaevi İcra Ev Araba Mahkeme Tahliye Maddi Sıkıntı Konser Anlaşma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500