Deniz ve Güvenç Aşkı Belgelendi

Deniz Çakır, adı aşk dedikodusunu karıştığı opera sanatçısı Güvenç Dağüstün’le Antalya’da görüntülendi. Sevgilisinin konserini ön sıralardan izleyen oyuncu, sık sık tezahürat yapmayı da ihmal etmedi.

Deniz ve Güvenç Aşkı Belgelendi
Deniz ve Güvenç Aşkı Belgelendi Meltem Yuksel
Bu içerik 4029 kez okundu.

Eski sevgilisi Oktay Kaynarca ile anılan oyuncu Deniz Çakır’ın eğlendiği mekanda opera sanatçısı Güvenç Dağüstün’le birlikte olduğu ve çiftin arasında aşk başladığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu, yeni sevgilisiyle ilk kez Antalya’da görüntülendi.

Dağüstün’ü sahnede izlemek için dün öğleden sonra uçakla Antalya’ya gelen oyuncu, havalimanından VIP minibüsle alındı ve konserin yapılacağı Akra Barut Otel’e geldi. Burada kendisini karşılayan sevgilisine sarılıp öpen Çakır, kameraların görüntü aldığından habersiz otele yan kapıdan girdi. Çakır’ın valizini Güvenç Dağüstün taşıyarak resepsiyona kadar eşlik etti. Kartını alan güzel oyuncu, otelin deniz manzaralı odasına çekilirken, Dağüstün de bahçedeki konser alanında son provayı yaptı. Çiftin yakalanmamak için aynı katta iki ayrı oda tuttuğu öğrenildi.

Konserin ilk yarısını, bahçedeki alanın ortalarında ayrılan özel bir bölümde arkadaşlarıyla izleyen Deniz Çakır, verilen arada yerini değiştirdi.

Sevgilisi Güvenç Dağüstün sahneye çıkmadan kısa süre önce ön sıralardan birine geçen güzel oyuncu, oturduğu yerden şarkılara eşlik etti. Sevgilisini konser boyunca ilgiyle izleyen Çakır, sık sık tezahürat yapmayı da ihmal etmezken sık sık konseri cep telefonuyla kayıt altına aldı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demir Bebek Geldi

 

Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Güvenç Dağüstün Antalya Konser Opera Oktay Kaynarca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500