Depresyona Girdiğinden Haberi Yok

Katıldığı magazin programında özel hayatına dair samimi itiraflarda bulunan Çağla Şikel, depresyonda olduğu izlenimi yarattı.

Depresyona Girdiğinden Haberi Yok
Depresyona Girdiğinden Haberi Yok Nilay Işık
Bu içerik 1837 kez okundu.

'Renkli Sayfalar' isimli magazin programına misafir olan Çağla Şikel, özel hayatına dair verdiği bilgiler neticesinde depresyonda olduğu iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Geriye dönme şansı olsa eski günlere dönmeyeceğini belirten Şikel, 40'lı ve 50'li yaşların da güzel olduğunu ama o yaşlarda sağlık sorunlarıyla baş etmek zorunda kalacağını söyledi.

Böyle güzel, dinç, çocukları ile ilgilenebilen ve her şeye yetişebilen bir kadın olmanın kendisini çok mutlu hissettirdiğini ifade eden iki çocuk annesi ünlü manken, ölümden korkmasa da bu güzel özelliklerini kaybedecek olma fikrinin kendisini ürküttüğünü itiraf etti.

Aşırı tutkulu bir hayat yaşadığını ve her şeyi severek yaptığını belirten Çağla Şikel, bu güzelliklerin bitmesini istemediğini açıkladı.

 

Zavallı Kızcağızın Hiçbir Şeyden Haberi Yok

 

çağla şikel çağla şikel eşi çağla şikel kocası çağla şikel eski eşi çağla şikel eski kocası emre altuğ çağla şikel emre altuğ çağla şikel çocukları çağla şikel oğulları çağla şikel boyu çağla şikel yaşı çağla şikel depresyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500