Derin Uykuda Geçen Bir Yıl Daha

2014 yılında, İstanbul'da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşüp başını çarpması sonucunda komaya giren usta oyuncu Kenan Işık 1 Ekim’de 70 yaşına girdi.

Derin Uykuda Geçen Bir Yıl Daha
Derin Uykuda Geçen Bir Yıl Daha Meltem Yuksel
Bu içerik 1185 kez okundu.

‘Kim Milyoner Olmak İster’ isimli bilgi yarışmasının efsane sunucusu ve aynı zamanda usta bir tiyatro oyuncusu olan Kenan Işık, 70 yaşına girdi. Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya'ya bir kliniğe götürülen sanatçının tedavisine şu an evinde devam ediliyor.

Mesut Yar, dünkü yazısında tedavisine uzun süredir evinde sürdüren Kenan Işık için ”Kenan Işık hâlâ uyanamadı ama ağızlardaki Kenan Işık ismi giderek tükeniyor. Tam da belki şu an gözlerini açacakken onu bu biçimsiz unutkanlığımızla karşı karşıya bırakmayalım, vefasız olmadığımızı gösterelim, onun bir şeyler yapalım” ifadelerini kullanmıştı.

Ümit Buget ise, Kim Milyoner Olmak İster ekibine çağrıda bulunarak hazırlanacak özel bir klip ya da onun geçmişteki sorularından oluşturulacak bir kolajla, ATV'nin sevilen dizi oyuncularının yarışacağı bir özel bölüm çekilebileceğini böylelikle, Kenan Işık'ın tekrar ekranda olması sağlanabileceğini dile getirdi.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tarık Mengüç Hacker Kurbanı Oldu

Kenan Işık Kim Milyoner Olmak İster Ümit Buget ATV Mesut Yar Sauna Yoğun Bakım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500