Derya Tuna Sessizliğini Bozdu

Derya Tuna, sunucularından biri olduğu ‘4 Kadın Zamanı’ isimli programda oğlu İdo Tatlıses’in Yasemin Şefkatli’yle biten aşkı hakkında ilk kez konuştu.

Derya Tuna Sessizliğini Bozdu
Derya Tuna Sessizliğini Bozdu Meltem Yuksel
Bu içerik 704 kez okundu.

Derya Tuna, sunucularından biri olduğu ‘4 Kadın Zamanı’ isimli programda oğlu İdo Tatlıses’in Yasemin Şefkatli’yle biten aşkı hakkında ilk kez konuştu.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses mimar sevgilisi Yasemin Şefkatli ile geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı almıştı.

İkilinin yollarını ayırma nedeni olarak ortaya atılan iddialardan biri Derya Tuna’nın, Yasemin Şefkatli’yi istememesi diğeri ise genç kadının cesur pozları olduğu söylenmişti.

Sunuculuğunu yaptığı programda ayrılık hakkında ilk kez konuşan Tuna; İkisi de çok yetişkin aklı başında insanlar. Zaten ilişkileri başlarken de benim onayımı almadılar. Ayrılırken de bana sormadılar. Ben asla ve asla ayrılığa dâhil olmadım. Onlar anlaşamadı ayrıldı. Ben iki üç gün sormadım bile ayrıldınız mı? diye. İdo çok modern bir çocuk. Onun da belli çizgileri vardır. Yasemin’in fotoğraflarından mı yoksa başka nedenlerden mi ayrıldılar bilmiyorum.

Ben ayrılık olayını ne İdo ile ne de Yasemin’le konuşmadım. Neden ayrıldılar bilmiyorum. Belki hayranlarının yazdıkları mesajlar da aralarını açmış olabilir. Ama İdo ile ayrılık konusunu hiç konuşmadım. İdo, Yasemin’in kıyafetine karıştı mı karışmadı mı bilmem. Bir kadın da kendine yakışanı bilir. Yasemin’in bir şey yaptığı yok. Yanlış anlaşılmasın. Çok düzgün bir kız. İdo’nun zayıflama nedeni aşk acısı değil. Bir günde üç dört işe gidiyor. Sürekli hareket halinde, dans ediyor yoğunluktan zayıfladı. Ama sağlığı gayet yerinde” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Çiftten Sürpriz Nikah

4 Kadın Zamanı İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500