Derya Tuna'yı Ne Sinirlendirdi?

Derya Tuna'yı Sinirlendiren Soru olarak Tatlıses Kebap’ı satması ile ilgili konulardan bahsedilince Tuna’nın çok kızdığı görüldü Etilear’deki sahibi olduğu Tatlıses Kebap’ı satmasıyla ilgili sorulara kızan Tuna gazetecilere sinirlendi.

Derya Tuna'yı Ne Sinirlendirdi?
Derya Tuna'yı Ne Sinirlendirdi? abbas kaya
Bu içerik 1555 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Derya Tuna'yı Sinirlendiren Soru olarak yapılan haberlerde satışa çıkardığı bazı şeyler ile ilgili sorulara ateş püskürdüğü ortaya çıktı. Derya Tuna'yı Sinirlendiren Soru olarak Tatlıses Kebap’ı satması ile ilgili konulardan bahsedilince Tuna’nın çok kızdığı görüldü Etilear’deki sahibi olduğu Tatlıses Kebap’ı satmasıyla ilgili sorulara kızan Tuna gazetecilere sinirlendi.

Gazetecilere Ateş Püskürdü

Derya Tuna'yı Sinirlendiren Soru şeklinde geçen haberlerde sahip olduğu bazı şeyleri satışa çıkaran Tuna’ya bununla alakalı sorular sorulunca bir anda sinirlendiği gözlerden kaçmadı. Daha önce çıkan haberlerde İbrahim Tatlıses ekonomik kriz nedeniyle malını mülkünü tek tek elden çıkartıyor haberleri yapılmıştı. Daha önce Cevahir AVM’deki kebapçısını kapatan İbrahim Tatlıses, bu kez de Derya Tuna ve oğlu İdo’nun işletmecisi olduğu Etiler Tatlıses Kebap’ı devretmesi ile yöneltilen sorular Derya Tuna’yı bir hayli kızdırdı. Daha önceden ekonomik kriz yaşadığı gerekçesiyle mallarını satışa sunduğu ileri sürülen Tatlıses açıklamalarında “tedavi için veya ekonomik sıkıntılar yüzünden malları satışa sunuyormuşum. Sizin yüzünüzden ticarette yapamayacağız. Ben bitti demeden bitmez. İbrahim Tatlıses hiçbir zaman bitmez. Çok şükür bir telefon ile her şeyimi halledecek dostlarım var. O yüzden malları satışa çıkarma nedeni ne tedavi için ne de ekonomik sıkıntılardandır. Ticaret yapıyorum sadece. İbrahim Tatlıses bitti demeden bitmez” şeklinde yaptığı açıklamalarda hiçbir sıkıntı olmadığını dile getirmişti. Daha sonra İdo’nun ekonomik sıkıntı olduğu düşünüldüğü için yaptığı 11 bin TL’lik harcama gündeme bomba gibi düşmüştü. Ödeme anını snapchat uygulamasıyla takipçileriyle paylaşan İdo, annesinden özür dileyerek “Sorry Deriko” demişti. İbrahim Tatlıses’in mekânı elden çıkarması paraya ihtiyacı olduğu iddialarını yeniden gündeme getirmişti. Tatlıses “Bende para bitmez, ancak azalır” şeklinde sözlerini ifade etmişti. Tüm bunların üstüne Derya Tuna'yı Sinirlendiren Soru olarak tekrar aynı konuların açıklık getirilmesi adına sorulması Tuna’yı sinirlendirdi.

Derya Tuna'yı Sinirlendiren Soru olarak “maddi sıkıntı çekiyormuşsunuz, o yüzden Tatlıses Kebap’ı devretmişsiniz” iddialarına yanıt veren Derya Tuna, “Ne maddi sıkıntısı, öyle bir şey yok, kim çıkarıyor bunları” diyerek alışveriş yaptığı AVM’den arabasına binerek hızlı bir şekilde uzaklaştı.

derya tuna ibrahim tatlıses gazeteciler derya tuna sinirlendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500