DiCaprio Oscar'ı Nusret'e Devretti

Ete olan tavrı ve kasaplık konusundaki üstün başarısıyla adını tüm dünyaya duyuran Nusret Gökçe, bu defa da Leonardo DiCarprio'ya servis yaptı.

DiCaprio Oscar'ı Nusret'e Devretti
DiCaprio Oscar'ı Nusret'e Devretti Nilay Işık
Bu içerik 2306 kez okundu.

Ete olan tavrı ve kasaplık konusundaki üstün başarısının yanı sıra orijinal kişiliği ve mizah anlayışıyla adını tüm dünyaya duyuran Nusret Gökçe, bu defa da Leonardo DiCarprio'ya servis yaptı.

Tuzlama hareketi ile dünya çapında bir fenomen haline gelen ve pek çok ünlü isim tarafından tanınan ünlü sosyete kasabı, geçtiğimiz senenin Oscar ödülünü kazanan ünlü aktör DiCaprio'ya yemek servis etti. Meşhur tuzlama hareketini sergilediği ve DiCaprio'nun da içinde yer aldığı fotoğraf karesini sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Nusret, DiCaprio'nun kendisi için '2017 Oscar adayı sensin' ifadelerini kullandığını iddia ederek herkesi güldürmeyi başardı.

Kafasındaki şapkası ve ağzındaki kürdanıyla dikkat çeken DiCaprio ise sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu edildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Anladık, Hamilesin!
 
Nusret Nusret Gökçe Nusret Graffiti Nusret Instagram Nusret Videoları Leonardo DiCaprio Nusret Leonardo DiCaprio Oscar 2017 Nusret Oscar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500