Dilber Ay Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Dilber Ay’ın cenazesi Ankara’dan alınarak evine getirildi. Sanatçının Düzce’deki evine gelen şarkıcı Hakan Taşıyan, “Allah nur içinde yatırsın” dedi.

Dilber Ay Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Dilber Ay Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Meltem Yuksel
Bu içerik 1299 kez okundu.

Ankara'da akraba ziyareti sırasında rahatsızlanan ve kaldırıldı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybeden Sanatçı Dilber Ay'ın cenazesi Düzce'deki evine getirildi.

Evinin bahçesinde helallik alındı, dua edildi. Ay'ın yakınları ve sevenleri, evin bahçesine konulan tabutun başında gözyaşı döktü. Dilber Ay’a son görevini yapmak için Düzce’ye gelen şarkıcı Hakan Taşıyan, “Değerli ablamızı kaybettik. Allah nur içinde yatırsın. Allah’ım sevdiklerine sabır versin inşallah. Söylenecek son söz” dedi.

Ünlü sanatçının oğlu Cemo Can, “Şu an duygularımı anlatamıyorum. Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun. Türkiye’nin anasını kaybettik. Koca bir çınardı. Bizi bugünlere getirdi, çok önemli bir isim bizi sizlerle buluşturdu. İfade edemiyorum duygularımı” şeklinde konuştu. Cemo Can, kendisinin yurt dışı konserleri olduğunu, yurt dışında haberi aldığını belirterek, “Haberi alır almaz yurt dışı programlarımı iptal ettim. Hemen Türkiye’ye geldim. Allah’a şükür gördük. Helalliğimizi de aldık. Dilber Ay’ın sanat dünyasındaki yeri anlatılmaz ifade edilmez. Bütün sanatçı dostları zaten biliyorlardı. O bizim hepimizin annesiydi. Bütün sanatçıların anasıydı” şeklinde konuştu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nusret’e Adli Para Cezası

 

 

 

Dilber Ay Düzce Ankara Kalp Krizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500